, ,

Vánoce !

24.12.16

Rodinka, idylka, vánoční světýlka a plná bříška! Ou jé - jsou tu Vánoce! Já bych vám všem chtěla popřát jen ten nejpohodovější den a nejkouzelnější večer s těmi nejbližšími! Pusťte si plno pohádek, vezměmte si pohodlný tepláčky a ponožky. Dojděte si na procházku a jen si ty chvíle dosyta užívejte! Jo a, i když to o dárcích úplně tak není, tak přeci jen - pokud si něco přejete, tak ať vám to Ježíšek, Santa, Grinch, kdokoliv přinese :P .

Já trávím Vánoce doma s rodinou. Včera jsem přijela a jsem strašně šťastná, že je vidím! Opravdu je tak často nevídám a konečně spolu budeme několik dní. Hned jsem jela s mamčou do Nisy (obchodní dům u nás v Liberci) dokoupit nějaký pochoutky, doma jsem si oblékla svoje vánoční ponožky, domácí outfítek, pustili jsme koledy a šli s taťuldou dělat salát. To je taková naše tradice, kterou nemůžu vynechat a každý rok se na to těším. Tyhle chvíle jsou nejcennější. Večer pak přijel i brácha a už jsme byli rodinka v celé sestavě - včetně šelem (mám kočičku a dva kocourky). Já Vánoce prostě miluju! Pokud chcete vědět, jak moc, tak jsem minulý rok natáčela docela dlouhé video o mých Vánocích, tak se třeba můžete juknout - je TADY.

Vánoce už na mě působí od Miss World, hlavně od pobytu v tom druhém hotelu Gaylord (budou články), kde to vypadalo jako v Santa's Village a všude hrály koledy a do rytmu večer byla i taková vodní show. Byla to nádhera, opravdu typické American Christmas! Mám plno fotek a vlastně jsem odtamtud vysílala i stream (byl na facebook Miss World - Czech Republic, ale sdílela jsem ho i na moje Natálie Kotková / The Nattiness ). Bylo to krásný snídat a večeret s takovou atmoškou. Nicméně teprve teď tady - doma - jsou to pravě Vánoce a letos OBZVLÁŠŤ si je hodlám užít v klídku, pohodě a s nohama nahoře (a článkama a vlogama asi :D). Ty doprovodné fotky jsem fotila v hotelu Hyatt, kde byl tento stromeček ústředním bodem zájmu veškerých fotek každé soutěžící :D ale má kouzlo, nemyslíte? 

Tak... taťka už mě volá domů na pohádku :D Takže se mějte a když mi dáte vědět, jak nejraději trávíte Vánoce vy - budu moc ráda! 


PS: Už jsem měla napsaný článek z dalších dnů na soustředění. Psala jsem ho v letadle. Macbook se mi ale seknul a úpravy jsem ztratila. Takže ho brzy napíšu a hned sdílím sem! Omlouvám se, ale doufám, že to chápete :). Papappapapapapa


You Might Also Like

6 comments

 1. To je krásný článek!:)
  Ty fotky jsou naprosto super! Moc ti to na nich sekne <3
  My už doma máme po Ježíškovi a už se těším až pojedeme zítra k rodině z táty strany a další den k nám přijde rodina ze strany mamky:) Takové tři Vánoce:)
  Hlavně už by mohly být další Vánoce, abych opět mohla pořádně obdarovávat :D

  Užij si zbytek Vánoc a přeju tobě i tvé rodině jen to nejlepší, hodně štěstí, lásky a zdraví!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Krásne fotky :) Veľmi ti to pristane :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky :) doufám, že si Vánoce pořádně užíváš Natálko :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
 4. Stromek jsem obdivovala, už když jsi postovala fotky z USA. Vždy mě nadchne, jakou si všichni dají práci s Vánoční výzdobou v obchodních centrech, v ulicích měst, ale i doma. Mám moc ráda různá světélka, takže to je pro mě takový malý ráj na zemi ♥

  OdpovědětVymazat
 5. Opět překrásný článek no a ty fotky nemají chybu. Ten stromeček je úžasný a tvůj blog je celý dokonalý no a ty taky samozřejmě.
  http://odzacatku.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :