, , ,

MISS WORLD SE BLÍŽÍ #4 - VLOG - poslední přípravy a balení před odletem

9.12.16

Ahoj! Tak jsem pro vás upravila jedno takové (na mě) kratší video z posledních chvil před odletem! Těch pár dní předtím bylo nejvíc napěchovaných akcemi a zařizováním, tak to byl takový frmol - zmiňuju třeba natáčení videí, focení charitativních šatů, promo akce, Blogerka roku a poslední natáčení charitativního video, jeho editování a pak zařizování a noční balení :D no, uteklo to rychle - teď už vás zdravím z Washingtonu, kde jsem od 26.11 do 19.12. a natáčím pro vá s jako divá, akorát na editování není moc čas, ale snažím se :)

Moc vám děkuju za podporu! Pokud v ní chcete pokračovat, tak je v Miss World dvoje nejdůležitější hlasování ve dvou aplikacích - v "Miss World" - kde si dáte mezi svoje top volby 3 slečny a ta co bude nejvíckrát na prvním místě u lidí, tak automaticky postoupí do top 20 :)
Druhá aplikace je "Mobstar" - tam dáváme fotky, já jsem tam pod jménem "Natálie Kotková" a jde o titul Miss World Multimedia, kde se počítá veškerá aktivita lidí - počet liků, komentářů, sdílení :) Tak kdyby se vám chtělo, budu jen ráda :) Vše je samozřejmě zdarma , ale znáte to, Filipíny zkrátka soutěžemi krásy žijou :D

Pa, from the USA!You Might Also Like

3 comments

 1. Super video, neuveritelne se tesim na vysledky Natalko a drzim palceee!!! ;)
  Sandra / http://shineoffashion.com

  OdpovědětVymazat
 2. Likuju tvoje příspěvky jak divá, tak se tam koukej probojovat :P

  eLblog

  OdpovědětVymazat
 3. Vůbec nechápu, jak si holka dokáže zabalit na takovou soutěž krásy! :D pro je to prostě první světová záhada, protože... na Miss World snad musíš potřebovat denně miliadru věcí. To se přece nedá jen tak zabalit, ne? :D Co všechno jsi nakonec zjistila, že nemáš? ;-)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :