, , ,

Luxusní zakončení MBPFW // Tory Burch Dress Look

28.9.16

Tadá - poslední outfit ze fashion je tu! A to ten nejluxusnější! Byl to totiž look na show od Luxury Brand Managementu a já z něj byla a jsem nadšená! 

Dress & Boots: Tory Burch // Purse: Salvatore Ferragamo 


Celý outfit jsem měla přímo právě od Luxury Brand Management. Ti mají pod sebou vlastně celou Pařížskou aneb veškeré ty značky nejlepší kvality a jmen. Jen vás raději informuji, kdyby jste to někdo nevěděl :). LBM tedy mělo takovou souhrnou show kolekcí všech těchto "jejich" značek.  Jmenovalo se to "Fashion Code" a měli snad nejkrásnější pozvánky, co jsem kdy dostala - ještě tedy s těmi na Elite Model Look. Já měla tedy šaty z nové kolekce Tory Burch - a co si budeme namlouvat, hned bych je měla ráda doma. Jsou to sice "malé černé", ale střihově a materiálově jsou úplně jinde. Na fotkách to vypadá, že je materiál trochu "tvrdší", ale to je jen takový menší klam, protože šaty byly jako jako má druhá kůže :).  


Fashion Code by LBM byla pro mě poslední show fashion weeku a myslím, že to bylo přesně v tom stylu, ve kterém to bylo hodno dané akce. Po přehlídce byl totiž ještě takový menší postávací večírek,  který už pro mě definitivně znamenal konec módních dnů a popovídala jsem si s přítomnými hosty a dokonce i různými celebritami nebo lidmi v módním světě protřelými. Takže opravdu konec, jak se patří :) 

PS: Psala jsem, že jsem byla nadšená z šatů - tak se přiznám, že jsem vše ladila k jedné jediné věci - a to té boží kabelce! "Podřídila jsem jí vše" :D. Bylo na výběr více outfitů, i takových netradičních, ale já chtěla jednoduchost se špetkou té zajímavosti v detailech, které outfit obohatí - a tak jsem snad uspěla.  

You Might Also Like

2 comments

  1. Moc se mi libi outfit, ale predesly byli zajimavejsi, stejnak ti to jako vzdy slusi! Me hlavne zaujaly boty! ;)
    S laskou
    Sandra ze http://www.shineoffashion.com
    https://www.instagram.com/sandraslusna/

    OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :