, , , ,

Focení kampaně spodního prádla

23.9.16


Příspěvek trošku zase "z jiného soudku". Minule jsem vám totiž psala výčet aktivit/akcí, které mám za sebou, tak vám je postupně samozřejmě i přiblížím. Dnes tedy focení kampaně spodního prádla. Stručně, jasně - o co se jednalo? :) 


Pamatujete si, jak jsem díky vám (hlasování lidí) vyhrála další tituly v rámci České Miss? Tak jeden z nich bylo Miss Bikini aneb stát se tváří značky spodního prádla a e-shopu Astratex. Tak o to se přesně jednalo! Fotili jsme kampaň, která by měla běžet na internetu, na jejich stránkách a měla bych být i v obchodě vytisklá :P . Bude se totiž otvírat nová kamenná prodejna, tak tam. Jsem na ty fotky zvědavá - přece jen jsem stále spíš stydlivka, ale snad se vám fotky budou líbit! Astratex totiž jde cestou takové milé svůdnosti a ne nějaké vyzývavé "prvoplánovosti". Proto by měly být fotky sympatické - úsměv tak byl při focení v plném nasazení. Ono to ani jinak nejde, když fotíte s Lukym Dvořákem. S ním mě to vždy hrozně baví, je to profík, ví, jaký úhel/světlo vám sluší a ještě si zajímavě popovídáte. A hlavně - ty jeho pózičky!:D

Dávám sem tedy jen několik fotek z focení, protože mi, upřímně, je hloupý sem dávat mě v prádle. Na druhou stranu jsem vám to prostě chtěla ukázat, protože to nebyly nějaké ultra sexy kousky, ale prostě na normální nošení. Třeba ta černá podprsenka je ve speciálním designu a s technologií přímo vymyšlené v Astratexu. Tvar a výplň přizpůsobí přímo vám a měla by tak podprsenka být nejpohodlnější ze všech. Já jí měla tedy jen chvíli na focení, ale jo, pohodlná byla - jsem ani nevnímala, že jí mám :D No, zkrátka, prý je to revoluční model. Zahájení prodeje ještě začne. Dohromady jsme fotili samozřejmě víc modelů, takže to uvidíte na eshopu :). Byla to tedy převlíkačka, vše ale bylo v naprostém klidu, což moc nebývá, takže ideální focení!

Musím vám říct, že po těch týdnech, měsících cestování a tím pádem žádného cíleného cvičení a samého, no, večerního přejídání se :D jsem měla menší obavy, jak to bude s mou postavou. Ale tak trošku jsem ten týden po Tenerife pocvičila (v rámci časových možností) a snad jsem postavou nikoho nepohoršila :D. Říkám to jen proto, abyste věděli, že hrotit diety je prostě blbost. Ok, přejídání se jakbysmet. Ale pokud se udržujete nějakým - jakýmkoliv - sportem fit, je vám dobře a nedřete se zbytečně moc ve fitku (to stejně většině lidí nevydrží úplně celý život) tak to je ta postava, kterou máte mít, je vaše, je hezká, jste díky ní krásné a tu si zkrátka reálně dlouhodobě udržíte. O to jde, dlouhodobě zůstat stejné, nemít výkyvy krátkodobých diet. To strašně huntuje tělo. Nedávno jste mi totiž několik z vás psali ohledně diet, které držíte a stále nehubnete, cítíte se unavené a jak že já to vlastně dělám. Prosím, cvičte pravidelně, pushujte se dál, ale nepřetahujte se a poslouchejte svoje tělo. Já jsem třeba na focení, mimo jiné, snědla celou čokoládu - a co - měla bych mít výčitky? Ne! Byla dobrá, chutnala mi a tečka (a jo - sladké já zkrátka ráda)! :D. Teď ještě budeme nějaké fotky dofocovat, ale potom, až to bude vše oficiálně venku, tak vám dám samozřejmě vědět. Mějte se krásně!


You Might Also Like

5 comments

 1. Na Astratexu mají moc hezké věci, projížděla jsem si jejich eshop a vybrala si asi 50 věcí :D teď už jen vykrást banku :D
  Jinak na fotkách ti to jako vždy moc sluší, vypadáš moc hezky rozesmátá a uvolněná.

  OdpovědětVymazat
 2. Strasne moc ti to slusi Natalko, urcite z toho vznikly uzasny fotky! ;D To spodni pradlo taky vypada krasne a vypada to, ze sis foceni uzila!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 3. Jsi krásná :) a neboj, určitě tu nikoho nepohoršuješ :3
  eLblog

  OdpovědětVymazat
 4. Kudrnaté vlasy ti hrozně sluší :) jinak co se týče postavy, mám to stejně. Cvičím jen pro svůj dobrý pocit, ne abych to měla jako povinnost po každém prohřešku (taky miluju sladké, dokonce už mám i zvýšený cukr, ale to nebude asi jen ze sladkostí :D, ale dělám si z toho legraci :D)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :