, , ,

Blue Like the Ocean // #MBPFW outfit

27.9.16

Předposlední outfit z Fashion Weeku! Tenhle jsem si vzala na přehlídku Jakuba Polanky a to ze dvou důvodu! Umm, asi z více než ze dvou.

Šaty, legíny: LEEDA // kabelka: Alex Monhart // brýle: Woodies.cz // boty: Footshop

Co si budeme povídat, já a barevné oblečení nejsme společně moc často vidět. Ne, že bych barvy neměla ráda, ale zkrátka se víc cítím v neutrálních barvách, zemitých odstínech a nebo jen jemných pastelových. Jednou za čas si ale vyrazím z kopýtka v tom smyslu, že sáhnu po nějaké oblíbené barvě. No a modrá - IT IS! A to jsme u těch důvodů. Tahle modrá je nazývána"Polankovská modrá", protože kdo znáte jeho tvorbu, tak tato modrá je prostě jeho! V aktuální kolekci jakbysmet. Když jsem teda u LEEDY viděla tyhle šaty, bylo jasné, na jakou přehlídku si je vezmu. Hlavně se mi líbila ta rafinovaná průhlednost, stažení na jedné straně a pocit volnosti, který v nich máte. 

Dál jsem je musela vzít z důvodu vám všem jasného - je to barva oceánu! No a jelikož už bych zase někam za surfama vyrazila, tak modrá je modrá - a jak šaty vlály ve větru, tak to bylo takový vlnobití :D. Měla jsem i takovou hravou náladu, takže jsme je ještě doplnily typickými Leeda legíny s barevnými detaily, které ten look celkově oživily. A ty legíny také moc doporučuji - jsou ultra pohodlné!

Jak to máte vy s barvou oblečení, které jsou vaše nejoblíbenější - třeba teď na podzim? 


You Might Also Like

3 comments

 1. Ta modrá je úžasná :3 já jsem si ted na podzim pořídíla vínovou kabelku, ta barva k podzimu úplně jde :D¨
  eLblog

  OdpovědětVymazat
 2. Outfit je zase zajimavy a kombinace se ti moc povedla!!! Modra ti moc slusi, to se musi rict! ;) Moje nej na podzim jsou hlavne bezovy a tmave zelena, treba camo vzor.
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 3. Ta barva se mi k tobě hrozně hodí, moc ti to sluší :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :