, , ,

Zpátky na Wild House!

24.8.16

Po Galícii jsme už s Jančou zamířily do Asturias na Wildhouse. Pamatujete si všechny ty články z minulého roku a ta videa? Pokud jste je neviděli, tak zkuste o chvilce volna juknout, myslím, že nebudete litovat. Podnikli jsme toho s partičkou totiž docela dost a sama teď zpětně koukám, kolik videí jsem sestříhala :D! No a právě proto jsem sem prostě musela zajet i letos. Wildhouse je taková moje srdcová záležitost a vlastně jsme se tu poznaly s Jančou. 

Všichni, kdo mají WH na starosti si docela mákli a celé to tam ještě vyšperkovali a dovedli skoro až k dokonalosti (nebo k úplné?) :D. Já jsem se tam moc ráda vrátila, se všema se viděla a užila si několik dní naprostý, typický Wildhouse (aktivní) pohody. Jo a dodávám, že tady už jsem měla svou postel :D a dodávka pro mě sloužila "jen" jako dopravní prostředek na pláže a výlety. Byla jsem nejdřív na pokoji se třema dalšíma holkama, které byly moc fajn. Nijak mi nedávaly najevo, že bych jim tam vadila a docela jsme si pěkně pokecaly. Ony tam byly na surfcampu, který je na Wildhouse přes Surf and Travel. Měly teda program v rámci campu a my s Jančou a ostatníma plánovali něco jiného dle našich aktuálních rozmarů (a počasí). Společně jsme byly ještě s Evčou, kterou jsme vyzvedly předtím cestou v Gijonu po jejím, tuším, měsíčním dobrodružství ve Španělsku. Poznaly jsme se s ní až tam, ale potom spolu trávily čas až do konce a ty věci, o kterých budu psát v dalších článcích, jsme podnikaly společně v té naší silná trojka crew. Po těch pár dnech s třema děvčaty na jednom pokoji jsem se přestěhovala do jiného pokoje. Jmenoval se "punkárna". Byl to totiž pokoj, kde místo dvěří byl závěs a mix holky kluci s pouhou zástěnou mezi těmito částmi. Na WH jsou totiž různé pokoje, různě pojmenované, různě pojaté a vždy dle vašich představ (od luxusnějšího, přes punkárnu, po bydlení v autě). Já byla ráda, že mám postel, sprchu a super lidi kolem. Jen abyste si nemysleli, co je to za místo. Pokoje jsou hezký, uklizený a s krásnými výhledy. Dny na WH mi tím teda tak trochu skončila ta punkovější část Spanish dovolenky a vlastně jsem se tam vyléčila z toho svého bacilu. Dodávka ale i tak byla náš dopravní prostředek numero uno a plánů, co podnikneme bylo ještě dost!

První dny jsme ještě s Jančou nešly do vln. Ona kvůli "surfer's ear" a já kvůli tý viróze, bacilu nebo co mě to čaplo. Stejně nebyly moc vlny, tak jsme si první den udělaly takový pohodovější. Já si pěkně v houpací síti udělala nějakou prácičku a upravila část fotek. Další den byl v plánu výlet do Picos de Europa, takže o tom bude další článek! Opět jsme došly trochu jinam, než jsme chtěly, ale věřte mi - ty výhledy stály za to! 

Brzy čekejte článek - ještě tento týden! 


You Might Also Like

3 comments

  1. Tak to vypada uzasne, hlavne se mi libi perspektiva rybiho oka, kterou fotis! Zase uzasny clanek! :D
    S laskou
    Sandra ze http://www.shineoffashion.com
    https://www.instagram.com/sandraslusna/

    OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :