, , , ,

Videorozhovor na Boardmag.cz

5.7.16

Tak jsem si říkala, že jsem vám sem moc ještě nesdílela žádný z rozhovorů a článků, které vyšly ode dne, kdy si mi místo kšiltovky na hlavu nasazuju i klenot - korunku České Miss World :) Nedávno vyšel videorozhovor pro Boardmag.cz, tak vám sem dávám ten. Jinak většinu sdílím na Facebook, tak kdo chce býti víc v obraze, určitě skočte čas od času tam. Rozhovor pro medium, jako je Board magazín jsem vůbec nečekala a když jsem tam šla, tak jsem měla i trošku obavy, nehorázný respekt, aby si tam ze mě budou tropit hlupáka a klasickou blondýnku. Přeci jen to není ani pro ně moc typické, že si pozvou Missku. No, nakonec to byla ale naprostá pohoda a klidnější rozhovor, jsem snad ještě nezažila - a za to moc díky! 

Co vy, učíte se nějaký board sport?

Jinak - postupně připravuju posty z Francie a poté bude ještě něco z Rock for People, tak ať víte, že na vás myslím! 

You Might Also Like

2 comments

  1. Natálko, sledovala jsem tě už dávno před miss a moc jsem ti fandila. A teď jsem upřímně šťastná, že jsi jednou z Českých miss, protože snad žádná miss do této doby se nevyjadřovala tak přirozeně. O tom to podle mě je, na nic si nehrát a i po takovém úspěchu být sama sebou. I na kameru. :-) Jsem hrdá!

    http://todayfluffycookie.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. Natálko, sledovala jsem tě už dávno před miss a moc jsem ti fandila. A teď jsem upřímně šťastná, že jsi jednou z Českých miss, protože snad žádná miss do této doby se nevyjadřovala tak přirozeně. O tom to podle mě je, na nic si nehrát a i po takovém úspěchu být sama sebou. I na kameru. :-) Jsem hrdá!

    http://todayfluffycookie.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :