, , ,

První vlog ze Surfchampu z Francie!

20.7.16

První vlog ze Surfchampu z Francie je tu! Je to tedy první část, takže jich čekejte víc - jak jste si přáli (děkuju moc za reakce pod článkem, na Facebooku u zprávách)! Je to tedy sestřih ze začátku celého týdne, ale záběry jsou z různých dnů, ať to není taková ta klasika! Chci vás totiž navnadit na tu atmošku a třeba se tam pak příští rok potkáme! 

Video začíná tedy příjezdem, mou první šikovností (aneb nová památeční jizva je na světě :D ) , dny na pláži, vstáváním na ranní surfing, večerní vycházky za západem slunce, kde nás "přepadli" chrousti apod. 

V dalším videu pokračuju samotným mistrovstvím, San Sebastianem, final party...! Enjoy! You Might Also Like

4 comments

 1. Skvělý video :) a ten neopren je top :) úplně Vás vidím, jak utíkáte před těma chroustama :D ale nemám se vám co smát, dělala bych to samé :D
  eLblog

  OdpovědětVymazat
 2. Wow, ty bílé pláže, to je sen. A to opravdu nejsem ten typ, co by se povaloval na pláži a nic. Ale tohle by mě lákalo hodit záda alespoň na jeden den. A i do moře bych vlzela, o tom žádná. A ti chrousti jsou docela děsivoučcí :D :D
  A můžu se zeptat? Ty chodíš do moře v čočkách? Mě totiž dost vadilo, tak nevím, jestli to je jen o zvyku nebo to prostě vadilo jen mě, nebo je tam nenosíš. Díky za info :)

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělá práce Nati. Těším se na pokračování.

  OdpovědětVymazat
 4. Natálka, skvelý príspevok aj video. Aké sú podmienky, aby som sa mohla zúčastniť SurfChampu? Ďakujem :)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :