,

Pojďme na burgera!

16.6.16

Ahoj, ahoj! Hlásím se z Chorvatska, kde s Misskama prožíváme úplné námořnické dobrodružství. Brzy o tom bude článek a vše vám už teď přidávám na Instagram (natali_kot) i Snapchat (natali_kot).   Dnes se ale hlásím s trochu jiným článkem. Jsem si jistá, že vás potěší! Určitě jste už totiž slyšeli o bloggerských burgerech! A já mám také svůj! Jsem tedy přešťastná, že vám můžu oznámit, že na něj už teď můžeme všichni zajít! Kam a kdy? 

Burger si můžete dát v Le Burger až do 26.6. ! Vždy od 14 do 18 hodin.

Pokud to nestihnete v tomto termínu, tak si na něj budete moci skočit i koncem července - přesně tedy od 25.7. do 7.8.! Třeba se tam potkáme, ja tam totiž také půjdu ještě koštovat! Jaký jsem vymyslela burger já? Cestovatelský, bezlaktozový a prostě delikátní (dobrá, zase tak moc si nebudu. fandit :D )

Konkrétně v něm je hovězí maso, bezlaktozový sýr, švestková omáčka, slanina, římský salát a trocha curry omáčky! Doufám, že vám tedy chutnat bude! :)
Pokud si na burger zajdete a budete příspěvek/ fotku s ním sdílet s hastagem #EliteBurgers, tak budete zařazeni do losování o 10 karet s kreditem na další konzumaci v Le Burger ! Což je více nežli příjemné, zajít si pak na další jídlo zadarmo!

Přeji vám teda dobrou chuť, ať už si dáte můj burger, Mii nebo kterékoliv další bloggerky v jiných termínech. Bon Apetit a já už jdu pozorovat moře z té naší missí jachty :).


You Might Also Like

3 comments

 1. Jee Natálka! Burger vyzerá veľmi chutne. A ak máš čas a chceš, môžeš si pozrieť môj blog: http://blofoflifeklara.blogspot.sk/. A keby aj nie aj tak dakujem!

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé to je skvelé ! Veľmi rada by som ochutnala :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá fakt hezky, škoda že to mám z ruky. Dost se mi líbí i ten nápad zapojit do toho blogerky :)
  A moc se těším na nějaké info o plavbě. Četla jsem na netu, že máte vlny a stojíte na místě, tak snad se to umoudří a vy si to užijete :)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :