, ,

Jeden Den do Finále ! // pocity + speciální missí outfit

1.4.16

Jeden - opravdu - JEDEN den zbývá do finále České Miss! To snad není možné! Vždyť jsem ještě nedávno seděla večer na notebookem, jestli druhý den půjdu na přednášku z práva nebo na casting. Uff, ještě, že jsem se rozhodla na ten casting jít - to bych totiž neměla za sebou tak převratné, obohacující, nezapomenutelné, poučující období pěti měsíců, které mi přineslo zásobu životních zážitků a nové lidi v životě. 


Uteklo to rychlostí blesků a zároveň mi to připadá, jako bych s Českou Miss sdílela život už třeba rok. A teď to vše vrcholí. Od pondělí máme v Praze soustředění a jedeme naplno. Trénujeme choreografie, máme nazkoušené a nafocené plavky a závěrečné šaty od Blanky Matragi. Vše uvidíte v přímém přenosu 2.4. na Tv Prima. Online bohužel nebude, ale můžete si pustit záznam už v neděli či pondělí na iPrima Play. Tento článek jsem chtěla věnovat celkovému shrnutí mých pocitů, ale zítra máme ten nejvíc nabitý den a já za několik hodin vstávám. Slíbila jsem vám to a nedalo mi to napsat poslední předfinálový článek!


Chci vám tady tímto poděkovat - za vaší podporu v jakékoliv podobě. Vždy mi dodá energii a nadšení. Žiju si vlastně svůj sen, který jsem si myslela už zůstane jen v mé hlavě a mých dětských deníčcích. V první soutěži jsem byla a vyhrála ji v osmi letech. Už tenkrát jsem sledovala soutěže Miss v televizi a můj život tam tak nějak i sám od sebe směřoval. Nevěřím tomu, že jsem teď jednou z nich, že to je opravdu možné. Nebylo to zadarmo či lusknutím prstu, byla to dlouhá cesta, plná odříkávání a zároveň radostí a vlastního ohromného rozvoje. Ono se to nezdá, ale soutěže Miss vám zprostředkují specifický pohled na svět, který vám otevře oči a celkově chápání situací v životě a také lidí v něm. Teď jsem vlastně na vrcholu soutěží a v sobotu se rozhodne o dalším vývoji mého života. Doba se změnila, Missky jsou jiné a já ještě o něco víc. Uvidíme, zda v sobotu mou osobnost ocení a moje jméno se zapíše do seznamu "slečen/dívek/dam", které se snažily šířit stejné hodnoty. Ty se snažím vštípit do obsahu The Nattiness :) 


No, koukám, že jsem se nakonec docela rozepsala, ale už končím. Zkrátka vám děkuji. Ať to dopadne v sobotu jakkoliv, tak rozhodnutí nelituji a udělala bych ho znovu. Doufám, že jsem vám průběh soutěže přiblížila a vás ty posty baví. Nechci tu působit nijak vážně, zamyšleně nebo nudně. Proto jsem vám nafotila toto tričko. Dala mi ho kamarádka, která děla design pro Zoot a říkala, že pro má něco úplně perfektního! Měla pravdu - tento nápis se opravdu hodí! Je to prostě trefný, vtipný a pravdivý slogan, jehož humor je samozřejmě brát s nadsázkou. Co si budeme povídat, vždy bude s Miss spojován lidmi, ale i tou pravdivostí. Kdo by nechtěl mír? 

Mějte se krásně a sledujte mě na Istagramu a Snapchatu natali_kot - tam budu a už přidávám nejčastěji!  Mějte se krásně! 
Jo a NENÍ TO APRÍL :P  You Might Also Like

21 comments

 1. Myslím, že máš velkou šanci vyhrát. Představuješ si sebe sama s korunkou?

  OdpovědětVymazat
 2. To tričko je skvělý! To chci taky :) Držím palečky!
  Meet My Lovely World

  OdpovědětVymazat
 3. seš nádherná!
  fotky jsou moc krásné a podle mě Českou Miss vyhraješ! Držím palce! ♥
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Hrozně moc ti to sluší! A ty hodinky jsou naprosto skvělý!! :D Celá rodina ti držíme palce. A kdybys nevyhrála,nesmutni. Už tak je skvělé,že ses tam dostala! :) Hodně štěstí.
  simmyss.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Ten outfit je skvelý ! Držím ti palce ! :)
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 6. Ha ha, to tričko :)) A krásné brýle!

  Poshlife

  OdpovědětVymazat
 7. Nic ve zlém, ale mně osobně přijde, že s Miss to tu jde od desíti k pěti. Za prestižní jsem považovala Miss ČR (ČSR), které šéfoval pan Zapletal, kdy dívky na soustředění vyučoval etiketu pan Špaček a večerem provázel pan Čenský - tyto ročníky prostě měly úroveň, což se, z mého pohledu, o těch následujících zrovna říci nedá. To, že jsi "profláknutá" na internetu, je Tvá obrovská výhoda a nepochybuji, že Tě Tvé followerky podrží. Na co všechno bude jejich podpora stačit, se uvidí. Upřímně si Tě ale moc nedokáži představit jako Miss, která ve svém volném čase objíždí např. domovy pro přestárlé a dělá tam charitu...

  OdpovědětVymazat
 8. Budem ti veľmi držať palce. Sledujem tvoj blog skoro od samého začiatku a je úžasné ako ďaleko si sa dostala. Gratulujem!

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 9. Moc krásná :) držím palce, aby jsi vyhrála !! :)

  OdpovědětVymazat
 10. Tak právě koukám na Miss a říkala jsem si, jestli je vlastně něco nového i tady na blogu, když jsi teď měla tak hektický týden. :) A ono je. Hlavně se přiznám, že jsi na těch fotkách tak suprově pozitivní, že jsem si nápisu na tričku všimla, až když jsem četla o tom, že ti ho dala kamarádka ze Zootu. Jsi prostě takové sluníčko a i kdyby jsi dneska ten titul nezískala, tak si myslím, že i účast je velký pokrok. Ale tohle všechno ty určitě víš. :)

  OdpovědětVymazat
 11. Tak jsi to zvládla, myslím že suprově. Protože 2. místo je teda fakt dobrý. Víš upřímně?? Já jsem ti od začátku držela palce. To že jsi blogerka a youtuberka jsem se dozvěděla až dnes večer. A musim říct, že se mi moc líbí co děláš :) Takže díky :)

  OdpovědětVymazat
 12. Tak moc gratuluji! Na Miss jsem se koukala hlavně asi proto, že jsi tam byla ty.
  Moc se mi líbil tvůj medailonek z Krkonoš - měl hlavu a patu, mluvila jsi mile, nahlas a s působila tak, že si na nic nehraješ.
  Užívej výhry a korunko-náhrdelníku :D.
  K.

  www.inkpotstories.com

  OdpovědětVymazat
 13. Naty moc ti gratuluju za 2. místo. Sice jsem doufala, že to vyhraješ ale druhé místo je krása. To jak ti spadla korunka, no štěstí, že tam byli takový šikovní moderátoři ;) a udělali s toho největší legraci. Moc vám to slušelo. Pá

  OdpovědětVymazat
 14. Gratuluju k 2. místu! A mimochodem skvělé brýle! So real od Diora? :)

  The Art of Outfits

  OdpovědětVymazat
 15. Milí čtenáři /čtenářky blogu The Nattiness,

  prosím Vás o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci, který je součástí výzkumu na téma "Módní blogy a jejich čtenáři." Moc děkuji za spolupráci :) Dotazník najdete zde:

  https://docs.google.com/forms/d/1TEdjjn-CduFqJS0hDqNQH52hnbRBlMVzeF6BRmsfe2U/viewform#responses

  Moc děkuji za Vaše odpovědi a těším se na výsledky výzkumu!
  s pozdravem Tereza Nyirendová, FSV UK

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :