, ,

Byly jsme v Top Star Magazínu | Česká Miss

12.3.16

Kdo sledujete Instagram, tak víte, že jsme s finalistama České Miss byly na návštěvě na FTV Prima. Natáčel se speciální "Missí" Top Star Magazín. Psali jste mi, že jste se nestihli kouknout, takže zde máte odkaz na záznam, který si můžete pustit online - rozhovor s naší první trojkou je TADY (ten má 4 minuty). Na celý magazín úplně se vším všudy se můžete kouknout TADY (ten má 50 minut a začíná dalším vyzpovídáním od Andy z Thajska). A jinak, když se řekne udělej ksicht, tak to u mě vypadá asi takto - koukám, že typický je vyplazovat jazyk, tak příště, třeba (s tímhle jsem vyhrávala na táborech :D ).

Ten den jsme byly ještě v Breast Unit centru podpořit Avon Pochod proti rakovině prsu. Rovnou nás i preventivně prohlídli a naštěstí u žádné z nás nic nenašli. Nemoc může překvapit v každém věku a prý i muže. TAKŽE - holky, kluci objednejte se na vyšetření - můžete tím předejít neskutečnému trápení. My si měly tu čest popovídat s Belliskama, což jsou ženy, jež nemoc postihla a jsou to opravdu bojovnice! Reportáž z naší návštěvy je ZDE. Avon Pochod se koná 11.6. a my tam budeme, co vy? 

Krásný víkend! 


You Might Also Like

9 comments

 1. Neviem či to robí aj ostatným, ale mne tie fotky presahujú do pravého okraja :/ A robilo mi to aj pri minulom článku : .. btw. krásne fotky :)

  OdpovědětVymazat
 2. Aj ja mám presne ten istý problém so zobrazovaním fotiek.
  Najprv som si myslela, že je to kvôli tomu, že to pozerám v tablete, ale robí to aj na počítači.
  Skús s tým niečo urobiť, lebo nevidno druhú časť fotiek.
  Držím palce v súťaži.
  Ty a 1 ste asi najlepšie, aj čo sa krásy, vystupovania a komunikácie týka.
  :)

  OdpovědětVymazat
 3. Nikdy jsem na Českou Miss nedívala, ale letos udělám vyjímku a budu ti držet palečky. Jsi nejlepší =) a moc ti přeji, aby jsi vyhrála =)

  OdpovědětVymazat
 4. super fotky, rada čítam tvoj blog o tvojich zážitkoch :)

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :