, ,

Blah Blah | outfit | #MBPFW 2

22.3.16

Blah Blah Blah? Každý si ten nápis může vyložit jinak, já na nápisech postavila outfit druhý den Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, kdy jsem celý den strávila na zajímavé konferenci právě v rámci této módní události! Proto se mi líbilo nosit "say it with clothes" trend! Určitě vám radím, abyste si alespoň jednu věc s nápisem do svého jarního šatníku pořídili! Já jich mám několik. Móda je zábava přeci! 

 // Bag: DOCA // Coat: Asos // Brýle: Woodies.cz // T-shirt: Forever21 // Vans: Footshop // Jeans: Topshop 

// photo by: Teresa //

Ten den bylo naprosto nádherně! Od rána svítilo sluníčko a já se nemohla dalšího módou napěchovaného dne dočkat. Šla jsem tedy na celodenní Business Forward Forum. Tam byly jen ty nejzajímavější panely s módou spojenými významnými osobnostmi. Mluvilo se o módě ze všech směrů. O aktuální situaci ve fashion industry, jak si udržet jméno, jak vstoupit, jako začínající značka na trh a nebo o novinkách a hlavních změnách. Něco už jsem věděla a k tomu se dozvěděla další informace. Bylo to zadarmo jen na základě registrací kvůli prostorům v Chemistry Gallery. Ráno nás tam bylo jen pár, ale na ty konečné přednášky přišlo plno lidí. Z poslední jsem odešla dřív, abych stihla přehlídku ODIVI na Strahově.

 Od rána mě ale ten den doprovázely nějaké zlomyslné síly. Nevím, čím to bylo, ale nějak se prostě  nedařilo. Nechtěla jsem si ale zkazit volný den a kousla jsem se a vše hodila za hlavu. Nakonec vyšlo i toto focení outfitu s Terezkou, kdy už mi bylo zase parádně. Run Away With Me slipony jsem si tak ráno vzala s tím, že mám chuť někam vypadnout a zastavit se. To mi ale dlouho nevydrželo a odpoledne z toho byl run away za dalším obohacujícím dobrodružstvím plné #happiness! Postoj k situacím si vytváříme sami, když s tím zkrátka nelze hnout, tak si v hlavně představujme "blah blah blah" a zaměřme se na to, co nám tu radost ještě dá. Čeká vás teď nějaké dobrodružství?  U mě to je jednoznačně rychlostí blesku se blížící finále České Miss! 

Co se týká radosti, tak tu mi teď udělá opravdu každá maličkost! Poslouchám teď hodně mood písniček. Když si ráno pustím letní pozitivní písničku, tak je můj den hned barevnější. K tomu ranní yoga (ehm takové pokusy moje), chia pudding k snídani, sluníčko a je to - ideální den může začít! Přeji vám, abyste měli těchto dní, co nejvíce!

Ještě jsem vám chtěla říct, že mám radost hlavně z doplňků v tomto looku. Kabelku DOCA jsem měla už nějakou dobu vyhlédlou a jsem hrozně ráda, že se do ní toho vejde tolik! Nevím, jak to dělám, ale mám vždy "tunu" věcí a bez velké kabelky si nedokážu představit den strávený běháním po městě! Konec hlášení, užívejte dne a ozvu se snad zase brzy! Vy mi ale můžete psát neustále, to snad víte !You Might Also Like

9 comments

 1. pekný outfit, svedčí ti aj s tým rúžom aj okuliarky sa m páčia :)) teším sa na českú miss spolu s tebou :)

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jsi kráska! Super outfit, vždycky ty outfity vyladíš tak, že jsou třeba obyčejné ale přesto něčím zvláštní!♥

  OdpovědětVymazat
 3. Mo hezké a krásně k tomu sedí prostředí na fotkách ;-).

  OdpovědětVymazat
 4. To tričko je úžasné ! :) Krásny outfit :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. Krasny outfit. Zamilovala jsem se do kabelky i bot...

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherne zladené, máš krásne vlasy, proste celé sa mi to páči, ty v tom úplne žiariš :)

  Bari Bircak

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :