,

Objevila jsem se ve filmu !

7.1.16

Tohle je takový článek, který je trochu mimo vše, co se kolem mě teď odehrává, ale prostě jsem si to pro sebe nemohla nechat! Mých 5 sekund slávy je totiž tady! Objevila jsem se ve filmu Lovci a oběti.
Nedávno jsem se totiž bavila s kamarádkou, která mě k téhle mojí obří roli dostala, Eki Sluková (hraje tam jednu z hlavních rolí), a vzpomněla jsem si, že jsem se vlastně ani nepodívala, jak to vlastně dopadlo! Z toho důvodu jsem si nedávno film obstarala a, tadá, hned na začátku filmu můžete vidět můj vele-profi-herecký výkon v rovnání plechovek a dramatický kuk na Martina Krause. Hlavně jsem se tak teď zpětně koukla sama na sebe, protože se to natáčelo těsně před odletem do Californie, takže to je už nějaký pátek. Ale byl to super den strávený na Štvanici, užila jsem si to a tak jsem vám to chtěla prostě říct a nebo připomenout. Fotku s Martinem jsem totiž tenkrát dávala na Instagram :). Každopádně, pokud byste chtěli, tak se na film určitě koukněte. Je to takové drama o životních rozhodnutích.
Je třeba někoho z vás sen si zahrát ve filmu? Já bych si to třeba hrozně moc ráda zkusila, třeba něco akčního nebo kde třeba prohodím i pár slov! 

Jo a pozor! Jsem dokonce i v titulkách a mám záznam na ČSFD!:D Hérečka! (Berte to prosím s nadsázkou :) ). Za tu zkušenosti jsem ráda, ale nechci aby tenhle článek byl pochopený tak, že si hraju na herečku! Jen jsem vám chtěla ukázat jeden z dalších mých zážitků a že se ve filmu můžete objevit určitě i vy.You Might Also Like

7 comments

 1. Super! :) Obdivuju, jak se chytáš každé příležitosti :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jsi vážně už všude :D Ale gratuluji, sluší ti to!

  www.ketyland.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Sice 5 sekund, ale jsi tam :)) těším se, až ho shlédnu!

  Style Solution blog

  OdpovědětVymazat
 4. Super, super, super :-)
  Ty sa fakt všade dostaneš, len tak ďalej :-) Šikulka <3

  OdpovědětVymazat
 5. To je úžasné. Gratulujem ti :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :