, , ,

Česká Miss | rozloučení před jedinečným dobrodružstvím a jaké byly pondělní akce!

12.1.16


Hodně z vás se mě ptalo, kam, kdy, proč, s kým,.. se to chystám a nebo jestli tam budu natáčet vlogy! Proto, a nejen kvůli tomu, jsem vám natočila toto video, které by mělo obsahovat všechny informace a ještě nějaké navíc! Pro nedočkavé, ano jedná se o to, že letíme s Českou Miss na soustředění do Thajska :) Povím něco málo i o pondělku, které bylo jen a jen "Missí" .

Během pobytu tedy vůbec netuším, jak budu zvládat dávat články či videa, ale určitě budu nejvíc aktivní na Instagramu - natali_kot = TADY a na Facebooku The Nattiness = TADY. A co ta včerejší akce?

Byl to den, který hrozně moc rychle utekl, ani nevím jak! Ráno nás čekala proměna ve Frank Provost, výběr šatů na galavečeři, tisková konference na Velvyslanectví Thajského království a výběr plavek na celou dobu v Thajsku. Proměna žádné z nás nebyla nijak radikální, ale i tak mi přišlo, že jsme všechny tak nějak prokoukly :). Mně třeba barvy projasnili, trochu vlasy prostříhali a i zastřihli, aby byly vlasy zdravé. Takže spokojenost největší! Plavky a šaty uvidíte z fotek ze soustředění, ale nějaké fotky z tiskovky už jsou teď na Facebooku České Miss a ode mne tu máte tu jednu společnou ze "zákulisí".


Mějte se krásně - dnes po lekci thajštiny a po tom, co si zaběhnu pro nové dioptrické brýle od kluků ze ZEW (snad to stihnu konečně) už letííímee! Snad se brzy opět ozvu! SMILE :)

You Might Also Like

6 comments

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Naty, tohle video jsem shlédla už před několika dny a nechtěla jsem ho nikam dávat, ale po tomhle videu jsem si řekla, že musim (kdyžtak se nezlob). Řekla jsi, ať ti napíšeme dolů, tak doufám, že si komentáře opravdu čteš a tohle uvidíš, protože poznámka o tom, že pojedete na safari, mě utvrdila v tom, že dělám správnou věc. Snad to přehodnotíš i ty :)
  https://youtu.be/e_OVO3S48k8

  OdpovědětVymazat
 3. Naty, urcite budes moct vlogovat a postovat o Thajsku a Miss vseobecne? Videla jsem nekolik videi nebo clanku holek, ktere pred semifinale z Miss odstoupily, protoze v kontraktu finalistky maji napsano, ze nesmi vlogovat, blogovat? Jak to mas ty?

  OdpovědětVymazat
 4. Thajsko je nádherné, pořádně si to užij :) já se asi nejvíc vyžívala v tom jídle :DD ale počasí a pláže samozřejmě taky :)) myslím, že z ostrovů budeš nadšená .) tam by byla pecková foto se surfem.. tak štastnou cestu .))

  OdpovědětVymazat
 5. Zrovna jsem myslela na to, jak se máš v krásnym Thajsku ! Užívej moc moc !

  OdpovědětVymazat
 6. Moc si to tam uzijte a hlavne ti drzim palecky na finale.

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :