,

VÁNOCE a JÁ ! + SOUTĚŽ pro VÁS!

16.12.15

Jak jste na tom s dárky a celkově s náladou na bleskurychle blížící se Vánoce? Já to mám následovně! Aneb "předvánoční" povídando je tu! Navíc s vele důležitou závěrečnou otázkou ohledně Brna a soutěží o jednu designovku)! V pondělí jsem si tak psala své "to do's", a jak se koukám na datum, kdy jedu domů za rodiči, tak se nestačím divit. To už jedu za týden? Za 10 dní je Štědrý Den? Dnes už dokonce jen za 8 dní?! Jak je to možné! Ten čas hrozně moc letí! Nějak jsem nevnímala datumy, neustále jsem byla v jednom (úžasném) kole (nejlepších událostí) a pořád jsem měla v hlavě, že je listopad. Chápete to? Já třeba nemám ani adventní kalendář! :D Pochybuji, že mají někde nějaký pro mě (milk, egg free), ale já to doženu, o to strach nemám. Takže začínám. Od dneška jsem Vánoční šotek a Vánoce ze mě budou jen sršet! Hlavně bych do těch fotek z trhů na Náměstí Míru přidala trochu té atmosféry, třeba takhle - ten sníh udělá hodně, schválně, jestli se ho letos dočkáme!
Já totiž zbožňuji Vánoce! Však Natálie je prý dítě Vánoc (oh yes!).Vždy si doma v Liberci ozdobím pokojík, mám milion světýlek, pouštím si Vánoční a klasickou hudbu (mám takovou úchylku), u toho mi voní purpura a svíčky. Samozřejmě z kuchyně cukroví a různé pochoutinky a v televizi běží nekonečná smyčka pohádek a filmů (jak já se těším na Grinche a Home Alone!). Pokud nejsem v pokoji neustále něco zdobící, nad sbírkou vánočních čepiček se kochající nebo strašně nenápadně dárky balící, tak sedím na sedačce s plným talířek cukroví, prázdnou hlavou a ovladačem v ruce. Balení dárků mi připomíná - viděli jste už video, jak jsme balili dárky s Martinem ze ZOOTu - TADY? ... No, ale nebojte, nejsem zase takový "couch potato", každý den chodím ven - ať už na procházku nebo na hory. Minulý rok jsem se dokonce i na Nový rok učila (kvůli zkouškám před Erasmem) a letos bych měla zapracovat na bakalářce. To se ale zvládne a pohodu si nenechám ukrást! Sice mě před odjezdem domů čeká ještě pár dalších super akcí (třeba focení s Českou Miss), ale i tak se už nemůžu dočkat rodinky a té pohody (a těch mých šelem)! Kéž bych se letos dostala i na snowboard (nebo aspoň boby, ježdík nebo igelitku!). Kéž by byl sníh a kéž by všude bylo plno světýlek :D.
Když jsem u toho přání, tak mi to připomíná jediné - v hlavě mi totiž vyskočil velký červený vykřičník - musím koupit dárky! Prosím, hlavně klídek, žádný stres, o tom Vánoce přeci nejsou! Ale já žádné ještě nemám! Dobrá, v hlavě tak nějak mám, co a kde pořídit, ale nemám ráda kupovat dárky takto last-minute (většinou vše dělám last-minute). Já hlavně ráda dávám dárky, no, "z lásky". Není to klišé, ale raději než kupovat úplnou hloupost, tak je lepší nekoupit nic a třeba toho člověka pozvat na dobré jídlo, udělat si na něj čas a nebo mu něco vyrobit. Miluji vytváření dárečků - už od mala! To mi zůstalo a něco malého (nenáročného) vytvořím většinou pro taťuldu i teď. Zbytek věcí kupuji. 
Momentálně jsem na "lovu" a hledám ty nejlepší letošní dárečky. V té souvislosti bych vám ráda ukázala na co jsem narazila, co se hlavně ještě teď stíhá koupit. Třeba se vám to bude hodit! V dalším článku vám tak ukážu tipy na dárky pro ni i pro něj, jak se říká. Zároveň se můžete těšit na další video ze semifinále, z véči s Elite Bloggers a víc. Je možné, že zvládnu vyhlásit další soutěž! Vlastně proč si ji nedat hned? 

Soutěž
Mám pro vás totiž designové lahve od Labeloo! Sama jednu mám - přímo tedy tuto Mismatch. Je skleněná, skvěle vypadající a hlavně díky ní udržuji pitný režim, aniž bych měla na stole nehezkou pet lahev! A nebo se hodí perfektně do fitka - kam hodně lidí nejspíše po Vánocích zamíří, že?
Stačí mi napsat komentář pod tento článek - co pro vás znamenají Vánoce, jaká lahev Labeloo by se vám líbila a přidat vaší e-mail adresu, ať vítězkám mohu napsat! Soutěž trvá do 20.12.! 

BRNO!
Navíc, holky, mám na vás otázku! Jste někdo v sobotu v Brně? Říkala jsem si, můžeme sednout na čajíčkem někde v centru po mojí škole! Pár z vás mi psalo o meet-up, tak bysme to mohly pojmout takto skromněji! Dejte mi vědět a něco vymyslíme! Klidně jen s pár z vás :)

PS: Jo a jinak, jak dlouho existuje kokosový trdelník?:D Jsem asi hodně pozadu!

You Might Also Like

31 comments

 1. vanoce mi evokuji rodinu a klid, ale kdyz jsem vcera z prace v 5 odesla a sla jsem centrem brna byl to chaos a davy lidi, wtf? takze za me punc, pyzamo a pohadky a zadne tlacenice mezi lidmi na to se muzu vykaslat
  ://www.labeloo.cz/produkty/sklenene-lahve/equa-esprit-feather-055-l-sklenena-lahev-na-piti-kopie-1#bmDescription
  jinak libi se mi tato
  jooo a v brne dat sraz je super napad, klidne udelej fb udalost nebo napis na email
  tomanova.katerina@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Nejvíc se mi líbí ta, co máš ty ! :D :3
  kristyna.koutna7@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Jakmile padne prosinec, bezpečně vím že mě čeká spousta nákupů :) Miluju Vánoční běhání po nákupních centrech a tržištích ... Ráda dávám, takže jsem s dárkováním k nezastavení! Rodina Grizvoldových je proti mě nic co se týká zdobení! :) Samozřejmě návštěvy rodiny a přátel a pohádkování přímo z pelechu nesmí chybět :) <3

  http://www.labeloo.cz/produkty/sklenene-lahve/equa-esprit-feather-055-l-sklenena-lahev-na-piti-kopie-1#bmDescription

  blahova.hana01@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj :)
  Vánoce taky miluju, i když moje jméno s nima vůbec nesouvisí :( :D
  Znamenaj pro mě spíš advent, to těšení se na Štědrej večer, barevný světýlka, vůně jehličí, pečení cukroví, starý oldies vánoční písničky, komedie, rodina, couraní po Praze v zasněžených ulicích (tak moc si přeju sníh!!!)
  Z těch lahví se mi líběj dvě: http://www.labeloo.cz/produkty/sklenene-lahve/equa-esprit-feather-055-l-sklenena-lahev-na-piti-kopie-1#bmDescription
  http://www.labeloo.cz/produkty/sklenene-lahve/equa-cmyk-squeeze-magenta-055-l#bmDescription
  a můj mail je: soukupova.ria@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. Vánoce miluji a jsem stejný "blazen" jako ty a to jsem si do ted myslela, ze jsem jediná, kdo to tak prožívá :) ❤️ Denisakoranova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. Vanoce mam rada kvuli atmosfere, casu byt s rodinou a odpocinku od prace a povinnosti. Me se take libi http://www.labeloo.cz/produkty/sklenene-lahve/mismatch-black-1l#bmDescription designem a velikosti. Ta je nej
  foxyjitka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Vánoce jsou pro mě doba klidu, radosti s rodinou a vůně cukroví. :) A láhve jsou krásné, nejvíc mě ale zaujala asi EQUA Esprit Peach Tree.

  sandra.e-mail@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Vanoce: klid, rodina, snih to miluju. Me se libi http://www.labeloo.cz/produkty/sklenene-lahve/3-lahve-squeeze-se-slevou#bmDescription . jitkakytkajitka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Ahojky Naty :-),
  co ve mě evokují Vánoce? Sníh, zimu, vánoční ozdoby, světýlka, vánoční stromeček, cukroví, kluziště, rodinu, přátelé, bramborový salát, kapr, dárečky, pohodu, pohádky, punč, vánoční trhy, ale také i úklid, shon, stres a všude spousta lidí.
  Ale záleží na každém z nás, jak si ty Vánoce uděláme. Letos se snažím o pohodové Vánoce :-). Dárečky už mám nakoupené, s mamčou už máme napečené cukroví a teď se jen flákat a užívat si volné chvilky s rodinou a přáteli :-).
  Přeji krásné prožití vánočních svátků :-).
  Líbila by se mi láhev Feather :-).
  Email: bajca.k@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Vánoce pro mě znamenají těšení se......na překvapení, kouzlo okamžiku, na Ježíška, rodinu, pohodu, vůni cukroví, setkávání s přáteli, pohádky, ....
  Lahev by se mi líbila Mismatch 0,5l....... sarka.chlubnova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Znamenají pro mě setkání se s rodinou, někdy i po roce, odpočinek, nabrání sil, setkání se s přáteli v kavárničce.. :)
  lindik1@gmail.com
  strašně by se mi líbila http://www.labeloo.cz/produkty/sklenene-lahve/equa-active-white-055-l-sklenena-lahev-na-piti

  OdpovědětVymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 13. Relax (aspoň ta představa, protože kvůli škole si bohužel moc neodpičinu) u filmů, zabalená do deky uzobávat cukroví a jako tečku na závěr usrkávat mamky domácí vaječný koňak. Procházka s kamarádkami s trdlem na Staromáku a započnutí další bruslařské sezóny.
  Líbí se mihttp://www.labeloo.cz/produkty/sklenene-lahve/equa-esprit-feather-055-l-sklenena-lahev-na-piti
  terkabart@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Když se řeknou Vánoce,. vybaví se mi hned červená a zelená barva. Samozřejmě mám ale na prvním místě rodinu, s kterou si o svátcích vyprávíme a vzpomínáme na své zážitky. Líbila by se mi lahev EQUA DROP CMYK Key. sukova.misa@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 15. Ahoj:)
  Když se řeknou Vánoce,vybaví se mi sníh a klid.Rodina a jídlo:3
  Ráda trávíme na Vánoce čas s rodinou a přátelí.Koukám ráda na televizi a celkove relaxuji.Vánoce mám opravdu moc ráda.
  Moc se mi líbí tato láhev:http://www.labeloo.cz/produkty/sklenene-lahve/equa-active-blue-055-l-sklenena-lahev-na-piti#bmDescription
  Přeji krásné Vánoce a Hezky prožité svátky:)
  lenka.pardamcova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Milá Natálka,

  Vianoce pre mňa znamenajú - rodina. A nie len tá najbližšia, ale úplne celá. Celý rok sa totiž každý niekde ponáhľa, a až takto cez sviatky sa konečne máme čas stretnúť a byť spolu. Aj keď na poslednú chvíľu pečieme, a zdobíme stromček, je to aj tak najlepšie, lebo to robíme všetci spolu. A milujem tú atmosféru. To keď cítiš vo vzduchu radosť, spokojnosť, šťastie.
  U nás je tradícia, že na Štefana navštevujeme svojich blízkych a rozdávame darčeky, ktoré u nás doma pod stromčekom doniesol Ježiško pre nich ;)

  Som vďačná, že sa môžem zúčastniť takejto súťaže, že myslíš aj na nás, čo nemajú instagram ;)

  Krásne sviatky prajem :)

  Táto je krásna - http://www.labeloo.cz/produkty/sklenene-lahve/mismatch-white-1l#bmDescription

  cecebey0@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 17. Vánoce asi dárečky a nejen dostavani :) ale i darování, balení a nakupování. A také vánoční pohádky a perníčky.
  A láhev se mi nejvíc líbí ta co mas ty jen litrová.
  A jestli budeš dělat nějaké to setkání dej někam vědět.

  Vesele Vánoce

  emilia3d@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 18. Ahoj Naty!
  Když jsem byla malá, tak pro mě Vánoce znamenaly strašně moc. Každoročně jsem odpočítávala dny, těšila se na zdobení perníčků, stromečku, na čekání na zvoneček a na dárečky, se ségrou jsme každoročně čekaly na půlnoc 24. abychom se mohly radovat, že jsou Vánoce a sníst si poslední čokoládu v adventním kalendáři a jít natěšeně spát :D
  Teď když jsem starší, tak to už vidím trošku jinak, každopádně čas vánoční mě vždycky tak rozněžní, všude to bliká, svítí, vánočně voní, prostě boží! A když čekáme s malym bráchou v ložnici na zazvonění zvonečku a po zazvonění vejdem do obýváku a na stromečku prskají prskavky a pod stromečkem kupa dárků, tak to si přijdu jak kdyby mi bylo znovu 5! <3
  Přeji ti taky, aby sis svátky užila! Posílám pusu <3
  rozepsala jsem se, že jsem málem zapomněla na tu flašku :D nejvíc se mi asi líbí tu co máš ty!
  nikol.zarubova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 19. Vianoce pre mňa znamenajú chvíle pohody, šťastia a radosti kedy sa celá rodina stretneme, nehádame sa je nám dobre :)
  lenus.ka133@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 20. Ahojky! Na Vianociach som vždy mala rada sneh ale žiaľ už to nie je veľmi aktuálne! Inak zbožňujem to, že sa stretneme celá rodina :-)
  Najviac sa mi páči táto fľaša: http://www.labeloo.cz/produkty/sklenene-lahve/equa-esprit-feather-055-l-sklenena-lahev-na-piti-kopie-1#bmDescription

  zuzka.zelienkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 21. Vánoce pro mě znamenají hlavně rodinu a takový ten mír..(nikdo se s nikým nehádá a všichni rozdávají lásku) :) Tak i já ti přeji Šťastné a Veselé Vánoce! Hodně štěstí do Nového roku a moc ti přeji to, aby jsi se dostala do finále České Miss <3 já se vždycky chtěla někam takhle příhlasit ale nemám na to tělo. Dívala jsem se na tvé video z první noci v hotelu Vista (mimochodem byla jsem tam před rokem a bylo to naprosto úžasné!) a jsi tam vážně nejhezčí! Takže se nebojím, že tě ve finále neuvidíme! :) Už se těším, až tě uvidím v televizi :))) Tak si užíívej :**

  sabinaklimo96@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 22. Pro mě Vánoce znamenají hlavně klid... takovou tu pohodičku, všichni jsou na sebe milejší, než obvykle. Vídám se víc s rodinou, líbí se mi ta všudypřítomná atmosféra... :)

  Z lahví se mi líbí nejvíce EQUA DROP CMYK Magenta, i když teda i ostatní jsou skvělé :)

  lucie.krouzkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 23. Vánoce pro mě znamenají hlavně radost a pocit zaslouženého klidu po škole, a také to, že můžu být se svým přítelem celé prázdniny :) Nejvíce se mi líbí tato láhev - http://www.labeloo.cz/produkty/sklenene-lahve/equa-active-peach-055-l-sklenena-lahev-na-piti#bmDescription lenka.segetova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Ahoj Natálko :) Budu moc ráda, jestli uspořádáš nějaké to setkání, protože budu po dlouhé době v sobotu v Brně. :) Už se těším. :) A teď k otázce, co pro mě znamenají Vánoce. Vánoce jsou pro mě jedno z nejhezčích období z celého roku. Už jako malá jsem se těšila na pečení cukroví, všechny ty svítící ozdůbky a sníh. :) Snížku je sice každým rokem méně, ale není problém za ním vyjet do hor. :D Hlavně je to ale čas, kdy se sejde celá rodina u dobrého jídla a pohádek a je pohodová atmosféra. ♥ Někdy je to trošku stres, protože člověku dochází inspirace na dárky, :D ale když se to zmákne, je moc pěkné vidět, jak někomu uděláš radost. :) Vánoce mám zkrátka mooooc ráda. :) Jinak ti přeji Šťastné a veselé Vánoce, ale doufám, že ty ti budu moct popřát osobně v sobotu. :) Když jsem poprvé viděla láhve od Labeloo, byla jsem z nich naprosto zaskočená. Všechny jsou totiž tak krásné, že je opravdu těžké, vybrat si favorita. Vím, že máš úžasný vkus co se oblečení týče, designu pokoje, prostě všeho. Takže myslím, že sama vybereš tu nejkrásnější pro výherce. :) Zatím se měj krásně, a budu se těšit na sobotu. :)
  PS: terka.machalova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 25. Ahoj:-) Vánoce pro mě znamenají voňavé a svítilkové zakončení roku. Hlavně tedy taky to, že něco končí a něco bude začínat:-)
  Ráda bych vyhrála láhev Equa espirit feather 0,55l
  email: machyska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Ahoj, Vánoce si spojují s rodinou a cukrovím, dříve i se sněhem ale těm na Vánoce nebyl jak dlouho :-( právě sníh je podle mě základ pro Vánoce a teď je pro mě těžké navodit nějakou vánoční atmosféru když prší a je ošklivě :-( jinak co jsem na vejšce mám spojené Vánoce hlavně s časem na učení :-D a vybrat si z lahví jen jednu? To fakt nemůžu říct všechny jsou skvělý líbila by se mi každá :-) verca.kafkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Po dlouhých letech na vysoké škole, kdy se Vánoce nesly ve znamení učení a přípravy na lednové zkoušky, můžu konečně říct, že tento rok to budou svátky klidu, pohody, s rodinou, spoustou cukroví a téměř bez stresu! Co se týká lahví, všechny vypadají super, ale nejvíce mě zaujala Mismatch White!

  blanka05@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Vánoce jsou pro mě plné pohody, smíchu, dobrého jídla a hlavně času s rodinou a přáteli. Letos jsem prvním rokem na výšce, 300 km od domova, takže se na Vánoce doma obzvláště těším. :)
  Na Labeloo mě zaujala hlavně svým tvarem láhev ecozz SlimBottle Grey, protože občas je nemožné dát láhev běžného tvaru do tašky s notebookem, knížkami, bločky.. :)

  OdpovědětVymazat
 29. Hohohoooo, vánoční článek, ty mám nejradši! :D
  Letos taky nějak nestíhám, zrovna dneska bude den, kdy konečně snad koupím nějaké dárky, jinak fakt letos nestíhačka....
  A když už komentuji, tak se teda zúčastním soutěže :) ... Vánoce jsou pro mě úplný maximum a vyvrcholení celého roku. Většinou dárky sháním už od léta (až na letošní rok teda) a těším se na tu pohodu a radost ostatních, až dárek ode mě rozbalí. Vánoce mám taky spojené se sněhem, ale toho se bohužel už asi nedočkáme (ale furt doufám :D).
  Zaujala mě tato lahev: http://www.labeloo.cz/produkty/sklenene-lahve/equa-esprit-feather-055-l-sklenena-lahev-na-piti#bmDescription
  a můj e-mail je andrejak.diary@gmail.com

  Tak krásné Vánoce přeju! :)

  OdpovědětVymazat
 30. Vánoce jsou pro mě nejdříve plné běhání po obchodech, uklízení, pečení dvanáctero cukroví, ale když už nastane 24., tak ráno udělám bramborový salát, pečeného kapříka, ozdobím stůl a pak už vychutnávám vánoční atmosféru se svou rodinkou a těším se na dny volna, kdy si hrajeme a díváme se na pohádky.
  Mám ráda světlé barvy a moc se mi líbí láhev: http://www.labeloo.cz/produkty/sklenene-lahve/equa-esprit-feather-055-l-sklenena-lahev-na-piti-kopie-1#bmDescription
  Můj mejlík: barunkakralicek@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 31. Děkuji moc za komentáře!! Bylo těžké vybírat jen dvě! Snad se zúčastníte příště i vy, co jsem teď nevybrala! Určitě to příště vyjde! Vyhrává blahova.hana01@seznam.cz a terka.machalova@seznam.cz ! Gratuluji! A všem ostatním přeji kráásné Vánoce!

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :