, ,

Česká Miss | má volná disciplína - aneb příprava na semifinále

8.12.15

Pojedu? Nepojedu? Co na sebe? Co předvedu? Jak to všechno stihnu? Tak, to jsou otázky, které mi lítaly hlavou před semifinálem České Miss. Ale, žijeme jen jednou, že? 

Semifinále se konalo se 5.12. Já předtím měla opět ten svůj "busy" week, jak jsem byla v Bratislavě, Blogerce roku, představení, přednáškách, zkoušce, prezentaci atd. To bych to nebyla já, abych ve vlaku (nebo kde :D ) nechytla nějaký ten bacil a tak mě týden před semifinále navštívila "rýmička". Člověk se hned cítí na to, odjet soutěžit o post jedné z nejkrásnějších dívek ČR :D . S červeným nosem a zapadlýma očima - šance veliké!:D Nevadí! 

Já jsem na to nemyslela a na semifinále se postupně i tak připravovala. Došla jsem si na melíry do Toni&Guy a sháněla nějaké to oblečení. Měly jsme mít totiž koktejlky, v případě, že postoupíme do posledního kola. Šaty měly být barevné, ale i když jsem běhala všude možně,  tak prostě - NIC! Tak jsem si vzala svoje oblíbence, ty zelenkavé flitrované z Reserved (x let zpátky, asi 2 roky tedy). Sháněla jsem také plavky, ale s holkama jsme žádné nikde nenašly, a to jsme to vše probíraly i s holkama ve společné zprávě na Facebooku. Tak jsem si vzala alespoň jiné, než jsem měla na castingu. To jsou ale takové ty detaily, které možná zajímají jen mě a porota sleduje určitě zase ty jiné detaily, jež rozhodují. 

Co se ale nesmí podcenit, je volná disciplína! O té vám povídám právě v tomto vlogu, kde si můžete poslechnout celý mini příběh kolem ní, kouknout na to, jak jsem trénovala a jak vlastně vypadá choreografie vcelku. Je to sice záběr ze Supermiss, ale alespoň je to vystoupení trochu vidět. A pokud se jednou budete rozhodovat vy, co zvolit za volnou disciplínu, tak nezapomínejte na to, že to musíte být stále vy. Jestli umíte zpívat, recitovat, tančit, skákat na trampolíně, šermovat, uplést si cop, "bůhvícoještě" - tak hurá do toho. Ale pojměte to kreativně, zajímavě a i s trochou vtipu, ať se zkrátka předvedete, co nejlépe umíte. 

Mějte se krásně a ať se vám vlog líbí :).


You Might Also Like

7 comments

 1. Jsi fakt šikula a moc ti to slušelo. Já jsem ráda, když aspoň s elegancí ujdu pár kroků :D opět gratuluji k postupu a držím palečky! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Natálko, moc gratuluju! :) Ten tanec se ti moc povedl a budu Ti moc fandit, ať ve finále zaválíš! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tyjo neveděla jsem, že takhle krásně tancuješ ! Držím palce :)

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluju Natálko! Ten tanec byl naprostá pecka! Fakt krásný ♥

  OdpovědětVymazat
 5. Natko, kvůli tobě se na to snad poprvé budu těšit :D Držim palce!!!!

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :