, ,

What a Thursday || Dillawer Reunion | ACOS launch | Footshop Party | RipCurl Snb Movie

17.11.15

ENG | CZ | Tentokrát mám pro vás vlog ze speciálního dne! Přiletěl za námi totiž Dillawer a ještě k tomu mě čekalo dalších pár akcí! 

Kdo nevíte o koho jde, tak to je jeden hodně blízký kamarád z Erasmu (je v hodně videích, proto i v tomto padají nějaké hlášky jako "is this life" "cut" apod). S Dillarewem jsme se sešly s Julií a přijel i jeho kamarád. Šli jsme na oběd na curry, projít se na Letnou - přímo na Stalina, aby viděl ten krásný výhled a trochu toho skate life v Praze. Ten den měla Lucí i launch knížky A Cup of Style, tak jsme je šli podpořit, viděla jsem se s ostatnímia bloggerkama a bylo to všechno strašně skvělé! Zamířili jsme potom i do Pařížské ulice a pak už jsme se s Dillawerem rozloučily, protože jsem šla ještě na narozeniny Footshopu a premieru snowboard filmu od Rip Curl přes Freeride.cz! 
Takže naprosto výživný den! Snad se vám vlog bude líbit až do konce, kde jsou záběry na nejvíc snowboard skoky a jízdy! A to bych nebyla já, abych při natáčení vlogy ještě nenafotila nějaký fotky! Já jen to curry vidím a hned bych si ho znovu dala - v Modrém Zubu mají opravdo jedno z nej. Není nad to se takto sejít s člověkem, který za vámi vážil takovou cestu a strávit pohodový den vyčerpávající příjemnou cestou, a to počtem zážitku!
Jaký jste zažili vy nejlepší den poslední v poslední době?


You Might Also Like

3 comments

 1. Je super, že udržiavaš vzťahy z Erasmu aj po jeho ukončení :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 2. Teda, celkem nabitej den, ale takový jsou pro mě nejlepší právě!:) Pak jdu spát a mám dobrý pocit, kolik jsem toho za jeden den zažila:)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 3. Museli jste si to opravdu užít.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :