, ,

Digisemestr | jak probíhají mé soboty v Brně | VLOG

24.10.15

Tento semestr mám už na každou sobotu plány. Není to ale tak, že bych měla nasmlouvaná "randíčka", akce nebo dovolené. Ba naopak - beru to zodpovědně a pečlivě studuju! No, snažím se! Jezdím totiž do Brna na #digisemestr. Mluvila jsem o tom v minulých vlozích (třeba zde) a video právě z toho, jak tam ten den probíhá, bylo hodně žádané. Tady ho tedy máte! 
Každá sobota je jiná, ať už podle ranních příhod (stíhání, nestíhání, bloudění), obsahu přednášek, profesionálů, kteří je vedou - jako byli Marek Prokop, Ondřej Sláma, Jindra Táborský, Martin Šimko nebo Markéta Kabátková či Petra Větrovská. A to jsme teprve začali! Také se soboty liší podle večerního programu - akce/party od Digisemestru, večeře s ostatními a nebo objevování kaváren!
Ve vlogu tedy můžete vidět, jak tak asi mé soboty v Brně vypadají. Jak jsem ale řekla, každá sobota je jiná. Tento vlog je z minulé soboty a dnešek bude vypadat určitě jinak. Jsem zvědavá, co si na mě dnešní DIGI připraví a také třeba, jestli máte rádi Brno a digisemestr byste chtěli také zkusit? 
Na sobě mám jinak nejúžasnější VANSky z Footshopu (ty jsou super novinka, protože jsou speciálně zúžené na dámskou nohu, takže holky s úzkou nohou jako já jásejme!), náhrdelník ze ZOOTu, šálu  a černou kabelku ZARA, hnědá kabelka je ALDO kupovaná na ZOOTu - už ji nemají, ale třeba TATO je jí hodně podobná, kabát je z LINDEXu, svetry z H&M a kalhoty z MANGO.

Mějte krásný víkend!


You Might Also Like

10 comments

 1. Tak to seš moc hodná, že jsi nám ukázala, jak to probíhá.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Uži si to a nech to zvládneš :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Falk je super kavárna :) Občas tam taky zajdeme po přednáškách pokecat :)

  OdpovědětVymazat
 4. Vlog už jsem viděla a je to super. Celkem ti závidím takto strávené soboty. :) Jinak zase vypadáš skvěle!

  OdpovědětVymazat
 5. Nevíš jestli bude probíhat i v příštím semestru?

  OdpovědětVymazat
 6. V Brně jsem ještě nebyla, ale hrozně mě láká! Jinak opět ti to sluší! :) Jak to děláš, že jsi pořád tak veselá? Ty snad nemáš nikdy bad day? :D

  Style Solution

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj Naty :) Obdivuji Tě, že si dobrovolně dáváš školu ještě v sobotu, ale na druhou stranu chápu :)) já kdybych jezdila každou sobotu do Prahy (jsem z Brna) za něčím, co mě baví, tak bych to asi taky dala... :)) jsem ráda, že se Ti u nás líbí!

  www.vendulanovotna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Na Digsemestr o mám sice si jen 15 minut pěšky, ale všechno ostatní sedí úplně do detailu. :D Hlavně ty stavy okolo čtvrté opoledne, to je úplně přesný.

  Pěkně jsi to shrnula, super video z toho je. :)

  OdpovědětVymazat
 9. Tyjo to je u nás na fakultě a já o tom ani nevím? :D

  OdpovědětVymazat
 10. Taky chodím!! Ale jezdím už v pátek, protože bych musela vstávat ukrutně brzy, než bych se dostala z Plzně do Brna! :D Ale stojí to za to, je to super, super!

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :