,

Aussie Miracle Recenze: Staň se Aussie Girl | soutěž s Cosmopolitanem

15.10.15

Pamatujete si na článek o výzvách z pondělí? Já doufám, že vás do nového týdne alespoň trochu namotivoval a začli jste ho s odhodláním! Každopádně, abych nezapomněla! Slíbila jsem vám přeci článek o nové řadě Aussie šamponů, které díky tomuto projektu můžete vyhrát a být tak jednou z Aussie girls. Koláž s výzvami totiž doplňovala projekt s Aussie a já si myslím, že jestli čtete můj blog, tak se k téhle značce naprosto hodíte. Víte, jak mám ráda značky, které mají "to něco" navíc? Tak Aussie to má a proto ji mám mezi oblíbenými z doby dávno před touhle soutěží a ráda bych vám ji proto doporučila (pokud ji už "neadorujete" také). Takže, proč Aussie a jaká je Miracle Repair řada?

Já netuším, co o značce víte, ale jsem si jistá, že většina z vás, stejně jako já, pro ní chodí do Rossmanu. Prvně se mi dostala do ruky asi před rokem, kdy byla jako dárek k nějakému časopisu a hned jsem si toho klokánka zamilovala. Jak mě znáte, tak víte, že mám ráda značky s určitou "message" a kreativním pojetím. Aussie tedy nechce být stereotypní, ale chce, aby jejich Aussie girl byla odvázaná, plna energie a prostě "Aussome" - od slova awesome. Právě tyhle slovní hříčky používají na lahvičkách, takže si ve sprše můžete i počíst, když maska na vlasy působí, a třeba se i zasmějete! 

Tohle je tedy nová řada na poškozené vlasy -  for all kinds of naughty hair, jak píší oni. Předtím jsem si kupovala Miracle Moist na suché - prý poněkud nešťastné - vlasy. Když to porovnám, tak co se týká charakteristické vůně, tak ta zůstává - díky bohu! Teda, alespoň tyhle dvě řady, co znám voní stejně a já zbožňuju, když mi takhle "sladce" vlasy voní. Proto nesnáším, kdy jdu ven a lidi kouří a já celá tím kouřem načichnu, že to nemůžu z vlasů i dva dny vymýt - lidi, prosím, nekuřte, ničíte nám tuhle "aussome" vůni. 

Mimo tu mi produkty vlasy krásně uhlazují. Tím myslím, že aniž bych si je vyfoukala a uhladila fénem, tak se ráno neprobudím s "hnízdem" na hlavě (což se někdy může stát, že?). V Repair Miracle řadě jsou navíc mimo makadamový olej ještě další oleje, jako třeba avokádový. Avokádo pomáhá prostě všude! V masce, která už není jen "repair" péče, ale povýšila si na "reconstructor" pro hloubkovou výživu, je australská meduňka. Nechává se působit tři minuty - proto 3 Minute Miracle. Po ní mám vlasy potom zase lesklejší. Přírodo, děkujeme za ty dary. 

Dar, dary, dárečky můžete vyhrát i vy, jak už víte - TADY - s tím, že se stačí registrovat a dát hlas té mé koláži  (pokud se vám samozřejmě líbí). Pro připomenutí se v tomto prvním kole soutěží o otestování 100 balíčků Aussie a 3x simulovaný let v airbusu! Oh yes! 
Držím pěsti!

You Might Also Like

4 comments

 1. Tak toto se aussie opravdu povedlo.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Ja pro Aussie chodim uz alespon dva roky do DM a lepsi sampon jsem zatim nenasla :))

  OdpovědětVymazat
 3. o aussie jsem ještě neslyšela, ale jak tak koukám, budu muset určitě vyzkoušet!:)
  Adel z adeljulisova.blogspot.cz
  Velká podzimní GIWEAWAY o šperky, peněženku a hodinky!

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :