, , ,

SOUTĚŽ o žehličku na vlasy | + Top 10 new hair and skin care product right now

20.9.15

Já momentálně poletuju někde kolem S’Arenal na Mallorce a počítám s tím, že s internetem to nebude to pravé ořechové, proto jsem pro vás připravila tohle video a článek spolu se soutěží! Je to takový způsob omluvy za to, že tu týden nejspíš nebudu moc aktivní. Zážitky můžete ale sledovat u mě na Instagramu (natali_kot), protože tam určitě postovat budu, ať to stojí, co to stojí! Možná se poštěstí i snapchaty, tak uvidíme! Každopádně tedy zpět k soutěži a videu, kde si můžete zasoutěžit o žehličku na vlasy!

Soutěž probíhá jen na mém YouTube - TheNattiness. Je součástí videa s tipy na produkty na vlasy a pleť, které teď používám. Takže pokud se vám hodí žehlička na vlasy a nějaké ty tipy na péči o vlasy a pleť, tak se určitě koukněte na video  Soutěž běží až do konce září! Hodně štěstí! Co vám ale popisuju přesně za produkty?


Tentokrát jsem si řekla, že se tu moc rozepisoval nebudu, jelikož jsem se docela dost rozpovídala v tom videu, tak ať se neopakuji. Takže jen stručně, abyste věděli čeho se to týká! Řekla jsem si, že už začnu ty produkty brát vážně a budu volit opravdu kvalitu. Jak jsem spokojená se vším, je ve videu. Teď tedy ten výčet.

Péče o vlasy
Vše jsou to produkty od Label.m, což je taková “nadřada” od Toni and Guy. Sháněla jsem nový salon v Praze, který bych mohla navštěvovat, tak jsem dostala tip na Toni and Guy v Opletalově ulici u Václaváku. Je to super poloha a už jsme měly s kadeřnicí schůzku, kde jsme si docela padly do noty. Poprvé tam půjdu někdy v říjnu, tak jsem zvědavá. Neplánuji ale žádnou speciální změnu. Jen to chce průběžnou kvalitní péči. Proto mi právě doporučila tyto produkty, které se hodí na můj typ vlasů. Používám je už nějakou dobu a musím říct, že změna je opravdu znát. Vlasy jsou jemnější na dotek, uhlazenější a jako bonus, ještě krásně voní! Hlavně tedy balm, který mi doporučila mimo olejíčku na vlasy. Sice je cena vyšší, ale jak říkám ve videu, když se bude střídat jednou takhle  dražší řada za tu levnější, tak to je ideální kompromis. Hlavně mi přijde, že šampon a kondicioner vůbec neubývají! 
Přesně jsou to tyto produkty. Píše se tam blonde, ale mají řady i pro jiné barvy vlasů! Vše je tedy Label.m a dokonce jsou oficiální haircare produkty London Fashion Weeku!

1.     Brightening Blonde Shampoo,
 2.     Brightening Blonde Condicioner
3.     Brightening Blonde Balm - Po nich mám vlasy jako obnovené! Aniž bych si je foukala, tak jsou hladké, nezacuchávají se tolik a přijde mi, že se i více lesknou.
4.     Heat Protection Spray - To je povinnost, pokud si jako já foukáte vlasy a tedy i žehlíte. Samozřejmě vám to neochrání vlasy tak, jako kdybyste se tepelných zásahů vzdaly, ale když už, tak alespoň používat kvalitní heat protection.
5.     Dry Shampoo - Tento je speciální tím, že tolik vlas nevysušuje. Což bylo to, čeho jsem se vždy u suchých šamponů bála, abych si tim vlasy neničila.

Péče o pleť
Teď jsem se tedy rozhodla ozkoušet Vichy, konkrétně Normaderm. Předtím jsem používala Ryor, jakožto přírodní tuzemské produkty.  V Anglii mi ale došly, tak jsem přešla na No7. Od nich mám ještě takový fluid, který dávám pod denní krém. Vše ze zmíněných mi vyhovovalo, ale nikdy úplně stoprocentně. Znáte to, napjatý pocit pokožky po ránu, vysušená místa, lesknutí se apod. Takže na řadě byla další značka – tentokrát Vichy. Jako první jsem skočila do lékarny pro micelární vodu a hned po prvním použití jsem se ráno probudila s jemnější pletí! Micelární voda je prostě “fenomén”. Podle mě by stačilo používat jen ji a denní s nočním krémem. K tomu přidat čas od času masku a peeling na hlubší pročištění - a je to!  Já mám tedy tyto produkty.
                                                                      
6.  Normaderm Micelární voda. Tu doporučuji ze všeho nejvíc! Hned tu změnu poznáte.
7. Purifying lotion. Tonikum mi tedy zatím přijde, že mi pleť docela vysušuje. Používám ho chvíli, tak možná to je taková ta přechodná faze, tak uvidíme.
8. Denní krém jsem ještě do nedávna nepoužívala. Ale je to potřeba! Pleť si to pamatuje, takže ji chci krásně vyživovat, ať nejsem ve 30 letech vrásčitá paní. Tento se hodí i pod make-up.
9. Noční krém. To je další nutnost. V noci pleť potřebuje dýchat, ale nenechat na sebe usadit tu špínu z ovzduší a hlavně regenerovat. Od té doby, co noční krémy používám opravdu po ránu vidím změnu. Pleť se mi zdá taková rozjasněnější. Co si budeme povídat, na to je ale nejlepší kvalitní spánek! Ten krém už to dovede jen k dokonalosti.
10. Normaderm 3v1 je peeling, čistící gel a maska v jednom. Mně to stejně přijde hlavně jako peeling. Na takové to čistění obličeje mi nejvíce vždy vyhovovala pěna od Ryoru nebo No7. Tohle 3v1 používám hlavně právě na peeling a masku, ale u té mi nějak dlouho trvá než uschne! Hlavní je ale to, že to tu pleť opravdu pročistí ať je to jednoduše “jedno v jednom” nebo “třicet v jedenácti”.

 A právě to číslo jedenáct?
Top 10 produktů byly ty zmíněné. Jedenáctá je právě soutěžní žehlička na vlasy od Remington!
Ve videu vám popisuji jak funguje a co je na ní nového. Pro mě bylo hlavní to, že jsem o nové žehličce uvažovala a nebo nějaké další, abych s ní pořád někde necestovala. Takže jsem za spolupráci byla ráda. Chtěla jsem ale obdarovat po nějaké době i vás, tak doufám, že vám udělá radost! Ona je speciální tím, že by měla méně ničit vlasy. A o to nám všem jde, že? Je totiž napuštěná různými oleji a poskytuje funkci hydroprotection, kterou ani nemusíte využívat. Nemůžu říct, jestli to fakt funguje, nevím, jak bych to mohla poznat, ale co můžu říct je to, že vlasy při žehlení vůbec “nesmrdí”. Nemám ráda na přehlídkách a eventech, když je cítit ten právě pálený vlas. To bych nejradši vždy utekla a nikomu svoje vlasy nesvěřila. Poslední dobou to je ale lepší a u téhle žehličky to asi fakt funguje a to třeba právě i společně s Label.m . U té mojí původní hodně staré Remington žehličky je skvelé to, že s ní jdou dělat vlny a poměrně rychle. Na druhou stranu jsem si často pálila někde něco, takže u této se mi líbí, že ta vnější strana příjemně chladí. Jo a nahřátá je vždy asi během dvou sekund! To by k ní bylo asi vše. Takže teď pokud ji chcete, tak skočte na youtube k mému videu – tady - splňte ty tři krůčky a já si z vás jednoho vyberu!

Stačí:
1) dát thumb up videu
2) odebírat můj kanál
3) napsat jakýkoliv komentář, který by se mi mohl líbit a já z vás vyberu!
Jsem na Mallorce, tak soutěž běží jako kompenzace za to, že tu týden nejspíš nebudu aktivní :-) Zážitky ale můžete sledovat na mém Instagramu !

You Might Also Like

6 comments

 1. Ahoj tam do rohu! :) :D Kdybych měla natáčet doma podobné video, asi bych skončila na balkoně. Taky mám naprosto nevhodné prostředí. :D Máš opravdu krásné, pěstěné vlásky, takže se ráda inspiruji ve tvých zvyklostech, jak se o ně starat. :) Ještě by mě zajímala cena produktů, ale na to se mrknu! :) Díky za milé video, super soutěž a přeji tobě i všem ostatním krásný zbytek víkendu + hezkou dovolenou. :) Srdečně zvu ke mně na blog. Mimo jiné na giveaway o filtrační konvici Brita se třemi náplněmi a dvě vstupenky na veletrh ForGastro & Hotel. :)
  Giveaway

  OdpovědětVymazat
 2. Ta žehlička vypadá opravdu dobře.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. perfektná si, krásne vlásky! :)


  Izabell │my diary/klik/

  OdpovědětVymazat
 4. Páni ty máš tak dlouhé vlasy! Moc ti to sluší :)
  The Colorful Blog

  OdpovědětVymazat
 5. Ty tvoje vlasy...hmmmm....asi jsem se zamilovala :-)
  macu@seznam.cz
  PS: užij si Mallorku

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za tipy, jak vypadat jako ty :D to je asi sen každé slečny :-) určitě neco vyzkousim, jsem taky blond (:D to vyznelo), tak se to hodi 2x tolik!

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :