, , ,

Red Dress Perfectness | FashionTV Sparkling Party

23.9.15

Jelikož jsem od vás měla úplně nádherné ohlasy na šaty, které jsem měla teď na FashionTv party v Bratislavě, tak jsem si řekla, že vám ukážu ještě pár jejich fotek a společně i s pár záběry z večera. 

Dress code byl v červeno-bílé se zlatými doplňky. Bílou jsem opomenula a šla rovnou do červené. Šaty jsem měla půjčené od Kateřiny Šmejkalové, která má úplně úžasně všechny šaty. Dalo mi tedy zabrat zavázat tu gumičku, aby to vypadlo k světu, ale jsem Kátě za půjčení vdečná, protože se na tu akci hodily úplně perfektně! 


Celý večer byl totiž by Stella Artois, což je pivo, které má logo ve zmíněných barvách. Hosté dress code opravdu dodrželi a tak to vypadalo náramně, jak jsme byli všichni pospolu. Lenka měla také krásný outfit, kdy zvolila statement sukni a Majka byla zase celá v bílém!


Sparkling party byla pořádána hlavně kvůli tomu, aby se vyhlásila vítězka Face of Fashion Tv, která se stane novou moderátorkou! Vyhrála to Domča a já jsem si jen představovala, jaké by to bylo, kdybych na tom svém vyhlášení tenkrát byla. Ale co, vytisknutá jsem tam také byla přítomná, i když reálně jsem nakupovala potraviny někde v Californii! Ach ty vzpomínky! Jinak, všichni se neustále samozřejmě fotili a my s Lenkou jsme nebyly výjimkou. Co jiného vlastně takhle na podobné akci dělat, že? Jíst, pít, klábosit s ostatními a fotit se!


Docela dost foukalo, dokonce padaly i skleničky ze stolů na zem. Vítr nebyl moc příjemný pro nikoho s dlouhými vlasy, které si předtím upravoval, aby nějak vypadaly, ale díky větru to bylo během sekundy pryč. Ano, mluvím o sobě, ale nakonec vlny vydržely dlouho a ten vítr byl naopak super, protože mi díky tomu vlály šaty, což dělalo bombový efekt! Já si ty šaty od Káti prostě zamilovala!

 S Lenkou jsme na chvíli zabrali i smilebox, ale byly jsme umírněné a moc se raději neodvázaly, ale tak alespoň si ty fotky mohu vystavit! Třeba na té první jsme se smály, že vypadáme jak na fotce v první třídě! Nebo taky že na fotkách máme v rukách sklenky s vínem, přitom vše bylo o Stelle! Be wild!


Byla to pro mě i první FashionTv akce, kde jsem vlastně byla celou dobu přítomná, protože minule jsem z Carlton hotelu musela odběhnout a nakonec jsem byla celou dobu pryč. Moc jsem si to užila,  konečně se opět s lidmi z FTV viděla, protože se na Slovensko přeci je tak nedostanu. No a jako hřeb večera, jsem si k večeři si po akci dala výborný lady steak v Kogu a zatančila i na pár hitů z Hříšného tance vedle v Le Baru! Parádní akce!You Might Also Like

7 comments

 1. Ty šaty jsou opravdu kouzelné.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherné jsi jako princezna.. :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/09/moji-podzimni-pomocnicci.html

  OdpovědětVymazat
 3. Mala si krásne šaty ! :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 4. Co dodat nádhera :) Kočka! www.kristynablog.com

  OdpovědětVymazat
 5. Tyyjo, ty jsi primo stvorena pro cerveny koberec!:-) moc krásné jak saty, tak liceni a vlasy:-) aneb. Moje Schauma to vydrziiiii :-d

  OdpovědětVymazat
 6. saty jsou opravdu krasne! sluselo ti to:)

  www.bridgeofmemories.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :