, ,

Velké longboard girls u majáku, zlomený surf a obří vlny || Asturias || Wild House

21.8.15

Další den, o kterém bych se chtěla zmínit, byl ten, kdy jsem se rozhodla si dobu na Wild House prodloužit. Tohle je taky asi jeden z posledních článků o té "divočině" a už budou možná jen videa, pokud budete chtít. Mám ještě plno záběrů, takže třeba nějaký final sestřih? Uvidíme! Ale teď šupem-skokem zpět ke článku. 
dokonce nás chytly i hula hula rytmy... :D
Nevím čím to bylo, no - vlastně vím, ale prostě pátého srpna jsem si neuměla představit večer odjíždět, bylo by tak nějak narychlo. Být někde "jen týden je opravdu málo! Sice to zabralo hodně domluv, co se týká letenek a celkově dopravy, ale za těch pár dní navíc to stálo za to. Konkrétně o tři. Středa teda nebyl můj poslední den, tak mi ani to zataženější počasí náladu rozhodně nezkazilo. Ráno jsme byli surfovat, večer pozorovat očekávané obrovské vlny a mezitím jsme si s holkama, Nelly a Jančou, zajely na longboardech k nedalekému majáku na úžasnou vyhlídku!
Hlavně tu tedy byly ty ohromné vlny! Všichni surfaři na to čekali, jako na smilování a až si něco ještě pořádnějšího sjedou. Matěj teda taky, ale ještě mně a Ondrovi dal dopoledne surf lekci. Byly to asi největší vlny, které jsem kdy se surfem ve vodě zažila, a to že byly v porovnání s těmi odpoledními zanedbatelné. Po lekci jsme se šli sundat neoprény (já s tím vždycky hrozně bojuju :D), ale Matěj běžel rovnou na pláž s nejlepší vlnou. Když jsme ho tam šli potom pozorovat my s Ondrou, tak jsme Matěje akorát viděli jít z vody nesoucí si prkno na dvě části! Vlny byly tak silné, že mu zlomily špičku. R.I.P., dear surfboard.
Odpoledne byl potom ve znamení longboardu a projížďce k místu, o kterém jsem do té doby slyšela jen samou chválu a dostávala otázky typu "Tys tam ještě nebyla?".  Na longu jsem od toho vyvrknutí v Californii nebyla, tak nějak jsem k němu pociťovala, no, respekt?! Už jsem se ale zároveň nemohla dočkat, až se k nějaké příležitosti se učit jezdit zase dostanu, protože bych si nějaký ten svůj chtěla pořídit. Byla jsem teda ráda, že na Wild House jsou volně k zapůjčení longboardy Mayhem, takže nevadilo, že nemám svůj a mohly jsme s holkama vyrazit. Samozřejmě jsme po přijezdu k majáku vzaly do rukou gopro a foťáky a udělaly jsme si takový menší photo shoot. S tím výhledem to totiž nemělo chybu! Bylo nám tak nějak jedno, že se vlastně fotíme na trávě, šlo o tu kompozici, rozumíte, že? A ještě k tomu to vše je pár minut od WH. Jojo, všichni měli pravdu!

Jinak na sobě mám takovou klasiku allá "jdu se jen ven projet po vesničce na longboardu". Aniž bych to ale tušila, tak jsem si příhodně sladila detail na triku s tím výhledem! Mám ho z Gate už dávno a pořád drží. PINK hoodie, Topshop kalhoty a moje oblíbené Conversky už zajisté znáte. Kšiltovka je z Reserved za 59,-! Šup pro ni, třeba ji ještě budou mít! Já už se zase těším, až si pořídím svůj long, už si na Pinterestu dělám sbírku inspirativních designů. Stejně se mi ale líbí dřevěná klasika. Třeba tenhle na fotkách je úžasný! Co se líbí vám? Barevné nebo ty méně?
Po návratu jsme hned jeli do Ribadesella za klukama. Naivně jsme si vzaly i prkna, ale ty i s neoprény zůstaly pěkně v autě, protože ty vlny byly opravdu neskutečné! Připomínalo mi to opět Californii, jak jsme na The Wedge sledovali ty největší vlny (na to si můžeš zavzpomínat ve článku tady)! Jak jsme přijížděli, tak se voda na pár místech vylévala dokonce až na silnici. Ribadesella je hezké městečko, má sympatickou dlouhou promenádu a právě tuhle městkou pláž. Samozřejmě tu nechybí obchůdky a kavárničky. Do jedné takové jsme potom společně došli na kafčo a pohodičku. Třeba o tom, jak se staneme rentiéry :D. No, každopádně se i den opět povedl - mnohem - mnohem lepší než si balit a myslet na odjezd domů!


You Might Also Like

6 comments

 1. Určite sprav nejaký ten zostrih :) Tieto videá sa mi páčia :) Inak super fotky :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrá, tak já to nějak dám dokupy z těch posledních dní :)) a pak mám ještě jedno special ze surf dílny při cestě na let už :) a jinak děkují :)

  OdpovědětVymazat
 3. Super článek!! Ty se protě hodíš jedině k moři! Musíme se vrátit zpátky do Kalifornie : ))

  Xo

  Eva

  OdpovědětVymazat
 4. Evi, ty mě máš prostě prokouklou :D Musíme a vrátíme se tam! Motivace musí být! <3

  OdpovědětVymazat
 5. Na prknu nejezdím, mám z něj respekt. Nejsem moc šikovná, kolikrát se vyflákám i na kole nebo na bruslích. Ale kdo ví, třeba se jednou odhodlám. Lyžovat jsem se taky neučila až před pár let, to samé s kolečkovými bruslemi. A teď zrovna se učím na ledních bruslích.
  Jinak design dřeva hrozně miluju. Dokonce jsem si podle toho vybírala i vzor lina na podlahu, aby se to co nejvíc podobalo dřevu. Mám ráda přírodní věci.

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :