, , ,

Off to Asturias || My Journey to Wildhouse || + airport look

1.8.15

Tak už vás konečně zdravím z úžasného Asturias! Jsem tu jen chvíli a už jsem si to tu zamilovala! Nejen, že lidi jsou fajn, ale hlavně ta krajina! Wow, doufám, že vám to tu brzy nějak pořádně nafotím, protože to tu má fakt kouzlo! Dneska mám pro vás ale fotky z prvního dne, vlastně moji cesty s přestupy, jízdou autem už s Kubou a první dojmy z Wildhouse.
Můj úplný cíl byl tedy Wildhouse v Asturias ve vesničce Lluces. Je to "house", kam se jezdí na campy surfování a nebo jen tak mimo camp si tady udělat dovču. Mimo surfy se tady totiž chodí ještě potápět, lézt po skalách, potápět se, na longboardy, do hor na výšlapy, na koně... Pokud by vás to zajímalo, tak se určitě jukněte na stránky nebo Facebook Wildhouse :)).
Hodně lidí sem jezdí autem nebo právě spolujízdou přes skupinu na Facebooku.Další možnost je samozřejmě letadlo – to jsem zvolila já. Letěla jsem tedy z Prahy do Frankfurtu a z něj do Bilbaa. Tam na mě čekal Kuba, který takhle rozváží lidi z letiště do Wildhouse. Na let jsem se hrozně těšila a dokonce se mnou jel na letiště i taťka, protože měl cestu do Prahy. Zahrál si dokonc i na kameramana a fotografa, díky tomu se můžete kouknout na můj outfit, ve kterém jsem letěla. K mému vlastnímu udivení jsem letěla v boyfriendech, jako obvykle a volila jsem černý look. V čem nejraději lítáte, cestujete vy? Další moje udivení přišlo, když jsem balila. Docela mi to tedy vzalo čas, protože podle předpovědi se to počasí mělo různě honit. No  ale každopádně když jsem dobalila, tak jsem měla něco přes 10kg! To je docela na mě nezvyk, protože naposledy jsem jela z Anglie se dvěma kufry vážící asi tunu a celkově jsem si na týdenní dovču dlouho nebalila. Takže jsem to vyřešila tak, že jsem si prostě vzala víc věcí, jako je třeba fén, další žabky nebo ručník navíc. Jen pro ten pocit, když už můžu mít 23 kg, tak to naplním! Nakonec jsem jela s 16kg.
Mám na sobě: Jeans: Topshop || Sweater, Bag: H&M || Shirt: Forever21|| Slip-op: Vans || Cap: Reserved

Let do Frankfurtu utekl rychle, hlavně kvůli tomu, že vedle mě seděla paní, která cestovala s kocourkem. Byla z Washingtonu a vyprávěla mi, jak s nim cestuje a chodí prý i na výstavy. Výhled z okýnka mě nikdy nepřestane bavit, hlavně jak se to každou chvílí mění! Chvílema mraky vypadají i jako při nějaké apokalypse! Takový dramatično se tam venku odehrává. No, stejně jsem potom usnula :D . Na letišti jsem pak měla 4 hodiny na přestup, tak jsem si prošla terminal 1, koupila jsem si knížku Paper Towns (jupí, ehm uvidím, kdy ji přečtu) a došla jsem si na oběd do Coa, takové japonské restaurace – na curry. Byla tam wifi, tak jsem hned posílala fotky Julii a dělala ji chutě, protože to v Anglii bylo naše jídlo number one. Pak jsem ani nemrkla a už jsem letěla ke gatu. O druhém letu jsem hned otevřela novou knížku, ale jak to je u mě zvykem – jakmile si začnu číst knížku při cestě, tak usnu. Dobrá, tak jsem alespoň dohnala ten spánkový deficit z dnů předtím. I když mě tedy budil chlapeček, který mi neustále kopal do sedačky. Myslím, že je to budoucí znamý fotbalista, čest ho poznal v takto útlém věku! Nejvíc se mi líbilo, jak jsme přilítali do Bilbaa, jak se postupně rýsovalo to pobřeží, hory, vesničky a budovy. Welcome to Spain! Z letadla jsem vystoupila pravou nohou a modlila se, aby přijel kufr.  Samozřejmě, že přijel jako poslední ze všech! Hlavně ale že přijel! Další super zpráva byla, když mi zavolal Kuba, že už je na letišti. Prosím, Kuba je nejvtipnější chlapík, kterého jsem za poslední dobu poznala. Neustále se směje, má plno příběhů na vyprávění a tím, jak žije na Mallorce, si umíte představit to opálení a pozitivní naladění. Hlavně ale má asi 3 metry:D !  Několikahodinová cesta do Santanderu utekla mrknutím oka a myslím, že jsme nepřestali mluvit za celou tu dobu!

Cestou jsme zastavili na pumpě, takže oficiálně moje první věc koupená ve Španělsku bylo smoothie a písnička na pumpě - “I wanna fly away”,pff a to jsem teď přiletěla! V Santanderu jsme nabrali další dva lidi do Wildhouse. Ti jsou třeba cestovatelé jak vyšití. Měli totiž 11hodinový přestup v Barceloně a spali někde v parku, s kuframa a vším! Klobouček. Cestou byl hlavně krásný výhled z auta. Projeli jsme hned několik oblastí Španělska a bylo to poznat, tím jak se ráz krajiny měnil! Asturias ale vede! Ty hory, zelená příroda, typická architektura a postupný Západ Slunce si stoprocentně zamiluje každý! Děkuji za krásné přivítání Asturias! Suprově mě přivítali i Wildhousu, který je ve věsničce Lluces a to okolí je jak z nějakého National Geographic! Pokojík mám naprosto roztomilý, mám tam totiž nějaké dětské nálepky, ale hlavně mám úžasný výhled na Picos de Europa! Pochopitelně mám pořád roztažené záclonky, abych na to neustále viděla! Večer jsem se seznámila s ostatníma (opět million jmen na zapamatování!) a poseděli jsme si venku u takového "bárku" tady přímo na WH a byla to naprostá pohoda!


You Might Also Like

5 comments

 1. Ahoj, krásné fotky, hned bych si to s Tebou vyměnila! :D :)
  Jinak můžu se zeptat, ty jsi tam jela na nějaký výměnný pobyt do nějaké domácnosti nebo tak, že Vás tam je více mladých lidí? :)

  OdpovědětVymazat
 2. skvelé fotky a páči sa mi tvoj štýl obliekania :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuju moc holky! :) je to www.wildhouse.cz a můžeš sem jet na surf camp nebo jen tak s kámoškou nebo sama se ubytovat a půjčit si surfy, longboardy, jezdit na výlety, k oceánu atd :))

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :