, , , ,

Azuro Day - co nosím s sebou na pláž || Beach || Outfit || Grilovačka ||

14.8.15

Zítra jdu na "pláž" ve Žlutých lázních, na Bloges Beach Market, ale ještě jsem ani neukázala naší oblíbenou pláž v Asturias! Dnešní vlog je z ní, okolí a večerní grilovačky! 
Můj první vstup do vody byl na Playa de Espasa. O tom jsem psala v jednom z prvních článků. Pláží je ale v okolí Wild House hned několik a záleželo vždycky jen na nás, kam se vydáme. Hlavně vždy záleželo na tom, jaké jsou vlny, takže fungovala taková “řetězová reakce” o tom, jak to na určité pláži vypadá. Vždy totiž někdo šel na surf ráno, tak ten poreferoval ostatním, jaká je situace. My jsme si oblíbily Playa de Vega, kam jsme jezdily jak na surf, tak na “chillax”.  
Prostě jdete na chvíli do vln, na chvíli se “plácnout”, psát si diářek, dát si místní ovoce nebo si něco přečíst (právě čtu Paper Towns; Jak Cool Značky Zůstávají Hot a látku na zkoušky z práva – obě knížky doporučuju, právo o něco míň :D !). Nebo se na pláži zakecáte. Povídat si můžete ale i na line-upu. Abych řekla pravdu, tak ve vodě na prkně trávím vždycky víc času než na pláži. Já nevím jak vy, ale mě už odmalička museli z vody tahat a já nikdy –n i k d y- nechtěla ven. Co ale fungovalo a sázkou na jistotu bylo nalákat mě na jídlo – to mi, stejně jako závislost na oceánu, taky zůstalo i do teď - proto ty svačinky. I když nejlepší sváči měl vždycky Ondra, pořád to samé, ať už na tom výletě v Picos, na pláži nebo v den, kdy jsme lezli po skalách. Na nákupy se mimochodem chodí do Alimerky.  Ale zpátky na pláž. 
V tomhle videu vás s námi beru právě na Vegu! Ukazuju vám, co si beru s sebou, jak to tam vypadá a jeden ze svých plážových outfitů. Vega mi připomínala San Onofre Beach, kam jsme jezdili v Californii, pokud si to pamatujete. Celkově to okolí – skály, barevný domečky s pěkným posezením a to se týká i Asturias obecně. Má podobnou atmosféru. Dokonce tady je taky pláž jen pro psy, tak by mě zajímalo, jestli tam probíhá taky soutěž psů na surfech, jako tenkrát v Huntington Beach! Hlavně se mi líbí, že je tady všechno čisté, lidé si přírody váží a jsou na vás hrozně moc milí. I když neumíte mluvit španělsky, jako třeba právě já, tak dělají vše pro to, aby pomohli.
Co se týká outfitu, tak tenhle den jsem šla na surf podruhé, v jedné ruce jsem měla už jiný půjčený surf, za batohem pověšený neopren, plna nadšení a se žraločí ploutvičkou na triku, abych naznačila, že jsem se žralokama friend. I když tam žádní nejsou, tak s moji štěstěnou by zrovna nějaký doplaval, kousl mě a odplaval :D Ten top i s batohem mám ze Zootu. Vlnky jsem neměla jen na tílku, ale i na kraťasech z Gate. Pak už jen žabky Humanic, které mám už léta, na nárt nějaké to metallic tattoo (to mám z goldentats),  a k oceánu doladit sluneční brýle z River Island. A k mému plážovému looku zkrátka patří vlasy alá messy hair style. Já jsem prostě líná s nimi něco vždycky dělat! To jsem si dělala ty dva copánky, ale jak mě sebere větší vlny, tak nemají šanci přežít. 


Když už se začíná opožďovat, tak je třeba “odpískovat” všechno a všechny, naložit surfy do auta a při západu Slunce, které mi vždy bere dech jet domů. Tam ještě vyperete neoprene, uklidíte v pořádku surf, dáte sprchu a začíná společný večer. Tentokrát třeba byli kluci na rybách, tak jsme měli grilování na zahradě, které se protáhlo, jako snad každý program, do pozdních (či brzkých) hodin :D. Na Wild House je přímo bar – U chlupaté hvězdy – kde se mimo večerní zábavičku promítají i surf filmy.  Nečekejte ale nic extra “wild”, záleží jen na vás, jaký si večer uděláte, stačí jen dodržovat určitá pravidla Wild House a všichni jsou spokojeni. Však jsou,jsme, tam všichni taková rodinka.


You Might Also Like

4 comments

 1. Opět úžasné fotky
  terina98.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Páni to jsou užasné fotky:)) nádhera prostě!

  OdpovědětVymazat
 3. super fotky ... aj video :) Tá posledná fotka je TOP !
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 4. úplná beach girl♥♥♥ si prekrásna:)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :