, ,

WORN | made me happy

1.7.15

Co vás poslední dobou rozveselilo a udělalo radost? Včera se rozdávalo vysvědčení, že? Tak to věřím, že vás právě to potěšilo?! A pokud ne, tak nevadí, určitě máte jiný důvod k úsměvu! Umm, co takhle... p r á z d n i n y? Jaké máte plány? Aneb Happy July moji všichni!


Mně třeba nedávno udělal radost WORN magazine, kdy zveřejnil milý článek o mé osobě, vlastně The Nattiness! Přečíst si ho můžete zde. Ou jé ❤. 

Dál mi včera udělalo radost, kdy se nám povedlo booknout ubytování v Plzni, protože tam jedeme na Rock for People, takže to nakonec po všech plánech vyšlo a navíc - držte se, sedněte se (cokoliv) - jede i Julia, takže to bude naprosto-naprosto super! 

V neposlední řadě se ve mě mimo pocit "happiness" objevuje i naděje, že se už konečně budu moci hnouti v pokojíku! Po té době, co jsem v doma, už dodělávám poslední úpravy a zbývá mi jen pár změn! Ono se to nezdá, ale po tom všem stěhování, Praha-Liberec-Huntington Beach-Praha-Liberec-Cheltenham-Liberec, jsem měla věci všude po pokoji (a dalších místnostech u nás doma). V taškách, krabicích, kufrech různých velikostí, ve škříních, na skříních a za nimi. Ještě jak teď stále někde poletuji, tak jsem ve zbylém volném kufru (z něj jsem ty věci dala na tu skříň) vozila s sebou věci jen té nejvyšší potřeby (hlavně nebyly v těch taškách a já je našla). Teď už nacházím dávno zapomenuté věci a už to snad před RFP stihnu a vrátím se plně a pravidelněji do blogování a na ta videa! 

Největší radost jste mi udělali hlavně vy, a to na Utuberingu! Já jsem vůbec nečekala, že mě někdo z vás pozná! Doufala jsem, že se s někým osobně uvidím, ale takový počet jsem nečekala, jste neskuteční! Snad se s vámi budu někde potkávat častěji! A postupně vás budu poznávat, protože mám konečně své nové dioptrické brýle, takže na vás už i uvidím! Kdyžtak mám tyto z Easy Optic. Jsou takové elegantnější a i neutrální, takže se dají nosit k většině oblečení - a to mi dělá co? - radost! (i když je nosím hlavně doma). A taky mi udělala radost první "po-Erasmácká" přehlídka v hotelu Kempinski, pochování si malého Pomeranianka v Bratislavě na akci s Fashion TV, začátek nového životního stylu, že jsem se viděla s pár dalšími kamarády a prostě zkrátka jednoduše se teď culím neustále! 

A když jsme u té "radosti". Říkala jsem si také, že bych vám udělalo radost video o shrnutí Erasmu, protože o to mi snad píšete nejvíce! Pokud tedy máte nějaké otázky k Erasmu, tak mi to napište do komentářů a bude to pro vás poté přínosnější :-) 
(měla jsem je uprosit o tyhle, že?)

Na závěr bych se ráda zeptala ale já vás. Se strachem v mysli se totiž chystám se svým zpomaleným Macbookem do Appstore a bojím se, že si ho tam nechají na dlooouho. Nemáte s tím někdo zkušenost? Děkují!

You Might Also Like

6 comments

 1. Ty brýle ti sluší! :)) a já teda mám radost hlavně z těch prázdnin a z toho, kolik volného času teď mám! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 2. Krásný článek Naty:) A ty brýle ti strašně slušíí:))

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Naty. Většinou nekomentuji takhle na blogy, ale jen jsem ti chtěla napsat, že si taková moje inspirace.. přes oblékání, cestování, školu... si vážně skvělá a hlavně nepůsobíš namyšleně nebo tak. sice tě osobně neznám, ale určitě to bude pravda. Doufám, že se ti splní všechno, co si přeješ a že se třeba někdy potkáme a nebo i dokonce zajdem třeba na kafe a popovídáme si. No, nic zase melu pátý přes devátý. Zatím se měj krásně a užívej prázdniny. Ahój, tvoje věrná čtenářka. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Článek jsem četla a bylo to super. Musím říct, že jsem byla hrozně nadšená, když jsem tě tam viděla, protože ty si to prostě zasloužíš. :)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :