,

Independence Day in California | Memories

4.7.15

Happy 4th of July! A to Vám všem! 


Minulý rok jsem si splnila sen a slavila jsem ho přímo v Californii a letos se také nenudím a užívám si na Rock for People! Dokonce i to počasí je podobné! No, ale chytla mě taková vzpomínková nálada, že jsem si řekla, že by bylo hezké si ten Independence Day připomenout! Pamatujete si tento článek nebo video? Dokonce, toto video, bylo moje první video na Youtube! 
 A co jinak děláte dnes vy? Oblečete si něco do červena, modra či bíla?

Last year my dream came true and I celebrated this big day for all Americans in California! This year I'm not bored as well, because I'm at the Rock for People festival and we even have kind of similar weather! However, I just though it would be nice to remind this amazing day like a fast flashback!  Moreover, my first video on Youtube was filmed on the 4th of July! Do you remember this article about our Independence Day in Huntington Beach or already mentioned video? What are your plans for today?You Might Also Like

5 comments

 1. Pamatuji, už z toho důvodu, že moje rodina byla také v Americe a já seděla doma :D
  Užívej RFP!

  OdpovědětVymazat
 2. Uplně si ty tvoje videa pamatuju dívala jsem se snad na každé:))

  OdpovědětVymazat
 3. Ten čas neskutečně letí, je to až neuvěřitelné, že to je rok. Moc Ti to tam sluší :) Já doufám, že příští rok si ten sen splním také :)

  OdpovědětVymazat
 4. To video som videla niekoľkokrát :D
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :