,

Appreciate your life | + soutěž o životy měnící hodinky

18.7.15

Appreciate your life. Vážit si života. O tom to všechno je. Nebojte, nechci se tu snažit jít, jak se říká, "do hloubky" nebo být nějak dojemná. Nicméně se kolem mě teď děje takových věcí, které mě nutí se nad různými věcmi více zamýšlet. To myslím v dobrém slova smyslu. Ať už je to v oblasti životního stylu, názorů nebo životního nasazení. A není lepšího času než se nad sebou a svým životem zamyslet právě teď o prázdninách. Také tu mám pro vás soutěž o jedny speciální hodinky, které se krásně k tématice článku a dnešního dne hodí, protože jedu na jednu takovou akci!

Takže. Kdo chce ihned teď soutěžit, tak stačí srolovat dolů a kdo si chce ještě počíst, tak nepřestávejte. Na konci prázdnin si nikdo z nás nechceme říct - jéj, to jsem měla jet tam a tam, ale nestihla jsem to, nebyli lidi atd... , že ne ?! Znáte to - love the life you live. Vše je jen na nás, jak se vším naložíme. Jak všechny informace a situace budeme přijímat, zpracovávat, nechat je na nás působit a následně se z toho užitečného poučit a neužitečnému, které by nás akorát zatěžovalo, říci "pápá". Hodně lidí si na tom neužitečném docela zakládá a řeší tak, řekněmě, prkotiny. Já to mám tak také, ale jsem rváč a nechci si den a náladu zkazit mini problémkem, který v daný moment dokáže naštvat, ale do budoucna nemá vliv a stačí to buď hned vyřešit nebo mávnout rukou, nad svou vlastní smůlou se pousmát a jít dál. No, proč o tom mluvím. 

Dnes jedu totiž do Top Hotelu v Praze na finále Miss Deaf, které moderuje Lenka Vacvalová a pozvala mě a já tak mohu podpořit další hezkou akci, která má hlubší smysl. Už nějaký ten den nad akcí přemýšlím, koukám na fotky na Facebooku a vidím, jak ti lidé mají stále chuť do života a neskutečný elán. Zároveň ve mě Top Hotel vyvolává takové vzpomínky, které mě dřív nebyly příjemné, ale tahle akce to zajista obrátí a budu finalistkami přeinspirována! Beru tam kamarádku EKI (zpěvačka mimochodem, určitě si zkuste od ní něco poslechnout), se kterou se o hodnotách v životě docela často bavíme. Další taková akce, která mi otevřela oči, byl galavečer Reviderm pro nadaci Slunce. Tam jsem moderovala s Fashion TV a bude o tom ještě článek. Nejsem nějak zvlášť na charity a bezdomovci na ulici stovku do rendlíku nedám, ale když vidím význam a přínos podobných akcí, tak jsem pro to všema deseti a jsem ráda, že takové události a nadace existují! A teď koukám, že jsem se rozepsala, takže už to ukončuji. Ale na závěr - zkuste o víkendu udělat něco hezkého pro kamaráda nebo něco, na co jste neměli dlouho odvahu - začněte a pokračujte tak ve svých nezapomenutelných životních dobrodružstvích, ať si můžete říct - wow, to byl super den, týden, léto a... život :-). A hodit se vám to může i do soutěže!


Soutěž o hodinky, kterou pro vás mám, je na základě jednoho z takových projektů - 1facewatch, které podporuje hned několik charit. Stačí si vybrat, kterou chcete podpořit právě vy a pořídit si hodinky, z čehož jde určitá částka právě dané nadaci. Určitě je kolem spousta dalších projektů, ale ke mně se dostalo toto a líbila se mi nejen myšlenka, ale právě i ty hodinky a možnost nosit fashion kousek s benefitem navíc, že pomáhají. Říkala jsem si, že by se to mohlo zalíbit i vám a společně bychom mohli nějakou z dalších charit podpořit. Já jsem si vybrala černé hodinky na léčení rakoviny. Které se líbí vám? 
Někdo z vás totiž na zápěstí může také takové nosit. Konkrétně jedna či jeden z vás vyhraje hodinky  dle vlastního výběru (až na typ touchscreen) a tak pomůže "měnit svět", ano je to malý krůček, ale počítá se vše. 

Pro výhru hodinek mi postačí podstoupit 3 kroky.
1) do komentářů napsat váš email a váš Instagram 
2) na Instagram nahrát fotku, která mi ukáže, jak si "VY" užíváte život naplno (cokoliv, co vám udělalo radost třeba v poslední době a tak)
3) a na té fotce označíte nebo zmíníte @natali_kot a @1facewatcheu 

Opravdu nezapomeňte sem napsat ten email a instagram, ať je to vše pohromadě a já se na vás kouknu a vyberu vítěze!

Soutěž potrvá do úterní půlnoci. Výherce vyhlásím na Facebooku v nejdéle ve čtvrtek! 

Vybírat hodinky tedy můžete TADY a já se těším na fotky na Instagramu!  :-)


You Might Also Like

23 comments

 1. adele.knapova@seznam.cz instagram adelknapova

  OdpovědětVymazat
 2. dolovacka.daniela4@gmail.com
  @ORDINARY_DANIELLE
  P.S. moc ťa obdivujem, sledujem každé tvoje video na YT, každý post na instagrame, si úžasná! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Medkova.tereza@seznam.cz, @terinna98 :)

  OdpovědětVymazat
 4. halovakatka@gmail.com
  halovakatka

  OdpovědětVymazat
 5. janadvorakova02@seznam.cz
  a instagramový profil @janadvorakova02

  OdpovědětVymazat
 6. Fb: Anet Schleissová
  Instagram: a_n_eee :-)

  OdpovědětVymazat
 7. p.mickalova@gmail.com + IG: pe_mick :))

  OdpovědětVymazat
 8. Email: Doubkova.Lu@seznam.cz
  Instagram: modra_konvicka

  OdpovědětVymazat
 9. Email: luckaharlasova@gmail.com
  Instagram: badbaeluci

  OdpovědětVymazat
 10. Pěkný článek Natálko:)
  Hodinky jsou krásné a ještě na dobrou věc! Parádní nápad:)

  michaela-kofronova@seznam.cz
  monster_s.r.o

  OdpovědětVymazat
 11. instagram: lucie_parolkova
  email: lucieparolkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. e-mail : diwiestock@gmail.com
  Insragram: @diwiestock
  :) <3

  OdpovědětVymazat
 13. Martinapalacka@seznam.cz
  Instagram: MCINKAAA 😊

  OdpovědětVymazat
 14. email : lenka.mroskova@seznam.cz
  insta : lenka_mroskova

  OdpovědětVymazat
 15. Email : polachovavendulka@seznam.cz
  IG : vendy_.p

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 17. aaa. Muj komentar se nejak ztratil.
  konecne projekt se zajimavou myslenkou :)

  t.mokrosova@seznam.cz
  ig - teri.mo

  OdpovědětVymazat
 18. ➡️ nikakostovova
  ➡️ nikakostovova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 19. Veľmi sa mi páči to čo si napísala do článku, totižto mám presne ten istý problém, viem, že je toho toľko v mojom živote čo by som si mala vážiť a byť zato vďačná, šťastná a priam tancovať od radosti každý deň, zato všetko čo mám a netrápiť sa blbosťami a zbytočnými problémami tak, ako si napísala, povedať im pápá, ľudia majú o dosť väčšie problémy v živote a práve preto je to asi prvá súťaž do, ktorej som hneď vedela, že sa mienim zapojiť. Je to prekársny projekt a držím jeho tvorcom palce, aby s ním boli naďalej úspešní.
  Môj email je lianajanek@gmail.com a instagram @lianajanek :)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :