, , , ,

Wear Red Stripes to Sparkle | downtown girl | OUTFIT

6.6.15

Včera jsem byla na nákupech v Birminghamu, dnes jsme s Julií na cestě do Londýna, začal víkend! Vše mi říká, že je nejvyšší čas, abych přidala další outfit post s videem! 
Yesterday I went for shopping to Birmingham and today we’re on our day trip to London with Julia! Well, it is kind of telling me I should post new outfit!
Tento jsme fotily nedávno na naší obchůzce Cheltenhamem. Sice nesvítilo úplně sluníčko, ale pro tenhle outfit bylo počasí ideální (i když ten vítr by mohl někdy už přestat, že?). Konečně vám můžu ukázat moje momentálně hodně oblíbené triko z River Island, stejně jako košili - a to již v novém melíru!
This outfit we shot in Cheltenham and despite the weather wasn’t completely sunny this combination was for me the right choice.  And I do not talk about the wind – that is not the most perfect thing for people with long hair right? Anyways I can finally show you my favourite t-shirt and shirt from River Island and even in my new hair!


Pokud jste vnímali hudbu ve videu, tak se tam zpívá "I can't stop", což určitým způsobem navazuje i na nápis na triku. Na tom se mi líbí, za prvé – žlutá barva, na kterou mám poslední dobou takovou sluníčkovou náladu. Za druhé kvůli nápisu, kde je napsané “Don’t let anyone to dull your sparkle”. To mi totiž připomíná, jak se člověk má obklopovat jen upřímními lidmi, kteří ho berou takového, jaký a nebo si zkrátka nikým nenechat zkazit náladu a žít si podle svého, jak ho to činí šťasného. Pro někoho to může znamenat i něco jiného, ale já to mám takhle, Na košili se mi zase líbí pruhy, že nejsou klasicky tmavě modré. Pruhy jsou velký trend a neměly by vám chybět v šatníku, tak je určitě super zkusit i jiné variace. Klasika je ale klasika, že? Takže pokud se necítite, tak se do barevných experimentů zase pouštět nemusíte. Ten den jsem tu barevnost ztlumila černými kalhoty, sneakers na klínku a koženou bundou na pozdější hodiny, kdy se vždy ochladí. Kdyby vás zajímala lokace, tak tohle je radnice Cheltenhamu, která je blízko Promenade. Jaký máte oblíbený kousek ve svém šatníku teď vy? Jinak bych vám take chtěla říct, že se zítra můžete těšit rovnou na dva články – oba s videem! A dnešní výlet do Londýna? Ten, můžete sledovat, a být tam tak troche s name, na snapchatu (natali_kot)! Užívejte sobotu!

What I love about the tshirt is the yellow colour I have recently mood for as it evokes in me the sunny smiley atmosphere. Moreover I love the writing on it as it reminds me what for people I want to have around me or just simply do what I like. The shirt is unique for me as it has trendy stripes but not in navy blue but in red colour. If you don’t like mixing colour you can stay with navy blue as this classic will be always trendy. I combined it with black pants, leather jacket and wedges to not to be that much colourful! And the location? Let me introduce you the Townhall of the city of Cheltenham!  Moreover I would love to inform you tomorrow there will be two posts each with one video! And today’s trip to London? You can be there with us via snapchat (natali_kot)! Have a wonderful Saturday!Jacket, Shirt, T-shirt: River Island | Pants: Topshop | Wedges, Bag: ALDO | Watches: Daniel Wellington 


You Might Also Like

3 comments

  1. Takovy styl bot nemam rada, chvalim ale dziny (podobne s dirou shanim uz dlouho) a tricko :)


    ClaudiasNewLife

    OdpovědětVymazat
  2. Moc pěkný outfit, krásně barevný a veselý! :) Sluší ti to!
    Young, wild and free

    OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :