, ,

LEAVING CHELTENHAM

16.6.15

Den "D" je tu. Odjíždím z Cheltenhamu, Londýna a Anglie "for good" - zpátky do té naší vlasti. Mám takové zvláštní pocity, těším se, ale zároveň jsem si tu tak navykla, že jsem zvědavá, jaké to zpět bude a zkrátka to vše nejde popsat. I když, o to se ve článku snažím! Však to znáte to "good-bye" rozpoložení!
Poslední dny jsem strávila hlavně s bráchou a s ostatními jsme se sešli už jen párkrát, protože jsme se všichni loučili tak nějak postupně, ale i tak byl nedělní večer v rámci loučení a včera jsem se při měsíčku sešla s Dillawerem. S bráchou jsme si předtim po výletu do Birminghamu ještě zašli na záverečnou večeři v Cheltenhamu a procházkou si tak zakončili to naše společné dobrodružství tady a tím i můj Erasmus time. Tenhle článek je ale spíš takové intermezzo, kdy jsem vám chtěla oznámit, že tedy dnes oficiálně opouštim mojí kolej (teď až smutně prázdnou) a zítra ráno budu v Praze. Hlavně bych vám ale chtěla říct, že pro vás mám ještě spoustu vlogů a fotek z posledních dnů - v Londýně s Julií, bráchou, z Bath... takže tu s námi ta Anglie ještě bude! 

Mějte se krásně, my máme před sebou teď "pár" hodinek v autobuse, prosím ať se mi neseká počítač a můžu upravovat videa nebo alespoň ať má Student Agency super výběr filmů :-).

A tady tedy pár rozlučkových fotek, tak poslední je s naší oblíbenou kapelou, která tu vždy v neděli hraje a no, můžete vidět, že s nima nuda nejspíš nebude! :-)
 Naše velice povedené foto s Julií! 


 S Dillawerem jsme si řekli, že smutnit za žádnou cenu nebudeme!
You Might Also Like

6 comments

 1. Já teda rozhodně smutním. Bude se mi po tvých článcích z Anglie stýskat :( :)

  OdpovědětVymazat
 2. Prajem vám šťastnú cestu. Moc ma tvoj fotky a vlogy z Anglicka bavili a úprimne mi budú chýbať. :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 3. Teda, uplně to utelko. Ještě si pamatuji, když jsi do Anglie odjížděla :). Ale už se těším na další vlogy, a třeba i ty Prahy :)

  OdpovědětVymazat
 4. Naprosto chápu, že sis tu tak zvykla..já si neumím představit se teď po takové době sbalit a odjet zase domů. Na druhou stranu je super mít u sebe rodinu a přátelé, ale na tu druhou..je to tu zase něco trochu jiného! Šťastnou cestu domů Natálko.:))

  OdpovědětVymazat
 5. Šťastnú cestu :)

  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :