,

California | one year

10.6.15

Tak je to rok! Jak je to vůbec možné? Před 12ti měsíci jsme prvním dnem prozkoumávaly Huntington Beach, seznamovaly se s Joshem, byly u něj (na zemi) ubytované a plné očekávání, jaké to léto v Americe vůbec bude. A jak jistě víte, California Adventure stálo opravdu za to! Já už nikdy to mé Californské "já" ze sebe nedostanu a ani nechci. Našla jsem tam sama sebe, vytvořila pevnější a celkově určitější postoj k životu - a mnohem víc! Dnes tedy jen takový vzpomínkový článek s pár fotkami z léta a ZDE si můžete přečíst úplně první článek, který jsem z Californie psala - trocha nostalgie! V kategorii "Travel the World" nahoře na liště můžete prohlídnout přímo posty z Californie! Hlavně je zajímavé, že po roce jsem zase jinde, v Anglii, teď už tedy se svým bráchou a prožívám jiná dobrodružství - život je zkrátka nevyzpytatelný! 
Co jste minulý rok dělali vy? A třeba by mě i zajímalo, jaká je podle vás nejlepší fotka z mého léta - ať už na Instagramu nebo tady na blogu? Mějte se krásně!

Oh gosh - it's been a year! Exactly 12month ago it was the first day in Huntington Beach when our California Adventure begun! Wow, I can't believe it. I am still in my heart, in my mind with California and never going to change it, it has changed me certain way and I am happy for it and I hope I will stay like that and soon come back to the country I fell in love with and I know I want to live one day as it has all the characteristics and I found myself out there that it would be really great place to live for me! That's why you can check my absolutely first post from California or go through all of them in my "Travel the world" label and choose what your heart desires or you can watch videos on my Youtube. What did you do last year, though?  You Might Also Like

11 comments

 1. Já bych se děsně ráda podívala do USA a ještě od mala mám sen právě Californii :) Snad se mi to jednou splní :) Ale fotky jsou parádní :) ♥

  OdpovědětVymazat
 2. ach jo! úplně je mi smutno za tebe! ...

  OdpovědětVymazat
 3. Do Californie bych taky jednou staprasne rada jela, zatim jsem byla jen v Miami a okoli.. :) uplne si pamatuju, hjak ste tocili vlog z letadla na ceste do Cali :)
  A Naty. Mas nadherny plavky a postavu :)


  ClaudiasNewLife

  OdpovědětVymazat
 4. Zrovna nedavno jsem opet projizdela vase videa s Luckou, ktere sem loni sledovala den co den! <3 Strasne jsem vam to zavidela, ale zaroven si to uzivala s vami! :-) Doufam, ze se tam jednou taktez podivaam :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné fotky! Muselo to být skvělé! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Já jsem si díky vám taky úplně zamilovala Cali a to jsem tam ani nebyla!
  Jinak ti dám tip na blogerku, která je taky v Californii přes W&T :) http://theblogger-girl.blogspot.cz/ třeba tě zaujme.

  OdpovědětVymazat
 7. Tyjo to tak uteklo pamatuju si jak sem se dívala na tvoje videa z tama:)

  OdpovědětVymazat
 8. Nádherný fotky, úplně jsou z nich vidět ty vzpomínky, tak si to užívej co nejvíc můžeš! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 9. Muselo to být skvělé, to jde vidět už podle těch skvělých fotek! :) Prostě super a já doufám, že taky jednou budu takhle cestovat jako ty. :) Určitě si pročtu tvé články o Californii, jelikož jsem o tvém blogu ještě nevěděla, když si ty články zveřejňovala, alespoň mám plány na ty moje volné dny plné ležení, protože jsem momentálně nemocná. :(

  OdpovědětVymazat
 10. Veľmi pekne fotky .) To je už rok ? :O

  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :