, , ,

Studium v Anglii na Erasmu + můj styl učení | VLOG

20.5.15


Dnes mám pro vás video, kde shrnuju, jak tady v Anglii probíhalo naše studium na University of Glocuestershire v rámci Erasmu. Snažila jsem se zmínit vše důležité nebo zajímavé, ale přitom být pořád tak trochu stručná. Nakonec má video i tak 17 minut, ale s tím, že na začátku vám povídám o tom, jaké to tu bylo, a co jsou takové hlavní rozdíly od VŠ v Čechách, které jsem zaznamenala. Od deváté minuty vám zase říkám, jak se učím já a to jak v Anglii, tak v Praze. Dozvíte se tedy něco o journals, referencingu, profesorech, předmětech, kontrétních essays a třeba ještě mindmaps a celkově pokud si to poslechnete celé, tak snad získáte takové povědomí o tom všem. 
Všem, co jste složili maturitu a zkoušky a vše důležité gratuluji! A kdybyste chtěli nějak podrobněji můj styl a zvyky v učení popsat, tak mi určitě dejte sem do komentářů vědět a já napíšu další článek! Mějte se krásně! 
(Jo a zítra jedeme s holkama na výlet na pár dní do Londýna, takže určitě sledujte Instagram, budu přidávat, dokud bude baterka stačit!) 

Ve videu mám na sobě: košili a triko z River Island a rtěnku od No7You Might Also Like

2 comments

  1. Ahoj :) Určitě udělej další článek o učení! :) A užij si Londýn :)

    OdpovědětVymazat
  2. Já jsem si letos podala přihlášku na univerzitu v Anglii..tak snad mě tam vezmou, abych také mohla poznat, jaké to je tam studovat! :)

    OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :