, ,

Sleva po celý rok - jen pro vás!

25.4.15

Tak jsem zpět v Cheltenhamu, po Spanish narozeninové oslavě a za pár hodin opět vstávám na autobus do Londýna! Proč tam jedu tentokrát se dozvíte postupně na Istagramu a Snapchatu (natali_kot) a poté samozřejmě v jednotlivých příspěvcích (ale na to mi ještě dejte prosím čas). Nicméně jsem si ale říkala, že vám napíšu ještě tuto novinku! Hrozně moc jsem byla nadšená, a ještě stále jsem, ze všech komentářů a reakcív soutěži a ohromné podpory, která poslední dobou roste až mi padá čelist! Moc si toho vážím a tak bych vás chtěla ocenit všechny
Proto v návaznosti na narozeninovou soutěž, pro vás, co se mnou vše sdílíte, celoroční slevu 10% na nákup na Zootu
Stačí při online objednávky (zde na Zootu) do políčka slevový kupon napíšete "thenattiness" a sleva je vaše! 
Věřte mi, že se každá ušetřená částka hodí a díky tomu si třeba našetříte na další vysněný kousek!Snad vám to tedy přinese radost a zkrátka fashion happiness ze sledování The Nattiness. Slevám zdar!

Do you like sales? Well, who doesn't! That's why you might like even this news! According to you increasing and already great support I would love to give you all something! 
Here you go - I've got 10% discount all year long on ZOOT e-shop! You just need to write "the nattiness" when you are placing your order and voalá the sale is yours! And isn't it nice to step wisely save your money for another desired piece? 
I hope it'll make you happy and simply put - bring you fashion happiness from following The Nattiness ! 

You Might Also Like

2 comments

  1. Tak to je super! Doufám, že až budu zase na Zootu nakupovat, tak si vzpomenu! :D

    OdpovědětVymazat
  2. Určitě! Platí to pro vás, takže na to hlavně nezapomínejte, byla by to škoda :))

    OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :