, , , , ,

Street Style London Fashion Week / Spring Trends

29.3.15

Jaro už je tu a tak je na čase obměnit a obohatit naše šatníky o nějaký z jarních trendů! Na London Fashion Weeku jsem natočila outfity, které mě něčím zaujaly. V tomto street style videu se tak můžete kouknout na hlavní trendy, které byly v ulicích Londýna. Dokonalé kombinace barev, vzorů či materiálů. Stylové kabáty, kabelky, culottes, sneakers, wedges, klobouky a také hairstyle. Na to vše se zkuste ve videu a na fotkách zaměřit! A mimochodem, na LFW nechybělo ani štěnátko! Že by také doplněk? Ať se vám inspirace líbí!

Spring is here! Finally it's the time to add the most favorite spring trends in our wardrobes! When I was in London during London Fashion Week I filmed for you street style outfits which I liked the most and caught my eyes in some way. I highlighted them in the video so you can see what trends people wore in London!  
You Might Also Like

4 comments

 1. Skvělý video!!! Jedno z tvých nejlepších vůbec! :) Někdy mě až udivuje, co si ty lidi vezmou na sebe a jak dokážou udělat, aby to vypadalo fakt dobře!

  OdpovědětVymazat
 2. No nádhera! Teď mám jediné přání - jednou u toho taky být. :)

  Ela

  OdpovědětVymazat
 3. U některých mi přijde, že se snaží být zajímaví za každou cenu a nahastroší na sebe, co jim přijde pod ruku. Přitom světoví návrháři od těchhle nenositelných kombinací spíš ustupují.

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :