, , ,

Up in the air ✈

14.1.15

A je to tu. Den "D". Nebo "E", jako Erasmus/England? To je jedno! Důležité je, že dnes začíná dobrodružství, ze kterého jsem už několik dní úplně nesvá. Čeká mě to totiž studijních necelých pět měsíců v Anglii v rámci Erasmu. Už od prvního ročníku jsem si sháněla potřebné informace, psala e-maily na naší školní International Office a sháněla vysněné školy. Jako první jsem chtěla na University of Gloucestershire, ale ještě jsem se koukala na ostatní ve Skotsku nebo právě různě v Anglii či celkově na Severu. Nakonec jsem se ale opět vrátila k UOG. Následovalo přijímací řízení a vše bylo takové zdlouhavé a do poslední chvíle jsem nevěděla, co tedy bude. Najednou, jako by někdo nastartoval neviditelný motor, vše mělo rychlý spád a "tadá" dnes ráno letím do Anglie na super univerzitu studovat Marketing, Advertising and Branding. A dokonce to vyšlo tak, že jedeme společně s Lucí z A Cup of Style, ale to už jistě víte! Možná jsem nikde ale nezmiňovala město, že? Tento semestr budeme pobývat v Cheltenhamu, což je lázeňské město, které je pro typickým anglickým městem. Jednoduše už z těch fotek sálá ta atmosféra! Celkově to bude opět velká zkušenost do života a už jsem zvědavá, co vše se uděje. Teď ale nejspíše sedím už v letadle někde ve vzduchu, dospávám spánkový deficit nebo naopak natěšeně, jako malá, koukám z okénka. Snad můj kufr neměl nadváhu, protože balit na tak dlouho mi zabralo pár hodin. Musím se vždy řídít hesle "to kdyžtak dokoupím".  Hlavně ať cesta proběhne hladce až do Cheltenhamu a už se ubytováváme nebo procházíme po okolí. 
A když už letím pryč, tak to chce outfit s leteckou bundou a brýlemi s trochou "Punku"! Mějte se krásně!
✈♥✈
So here we go! Today is THE DAY! I'm flying to England within the Erasmus program with my friend Lucy from A Cup of Style blog! Yes again we two like in California! We'll study at the University of Gloucestershire in Cheltenham - the spa city. For me such a typical English city! It simply has the atmosphere, well at least in the pictures I googled. It's going to be another big adventure and experience for me in general. But now I'm probably sitting in a plane somewhere in the air either sleeping or absolutely excited looking out of the window. I hope the journey will be without any problem and I can just walk around the campus and finally see it all in real! 

Photo by Janča

Jacket: H&M // Shirt: ZARA // T-shit: Bershka // Sunglasses, Bag: H&M // Jeans: A&F // Shoes: Humanic


You Might Also Like

8 comments

 1. Natalko,tu bundu mas z letosni kolekce HM?Je skvela!A erasmus si co nejvic uzijte,tesim se na reporty :)

  Travel notes

  OdpovědětVymazat
 2. Tyjoo, krásný fotky! Moc ti to sluší, zajímavej outfit a ta bunda je uplně báječná! Těším se na reporty z Anglie :)

  OdpovědětVymazat
 3. To je skvelé, moc ti to prajem a uži si to tam. Teším sa na články a fotky! Šťastnú cestu :)

  OdpovědětVymazat
 4. ta bunda je skvela ! ach ja ti tak zavidim ♥

  Check my blog YOKO NGUYEN BLOG

  OdpovědětVymazat
 5. Outfit je fakt super, hlavně ta bunda!! <3 a ohledně toho erasmu, uplně si dokážu představit, jak se cítíš, já jsem teď sice jenom na začátku vyřizování toho všeho, ale už se nemůžu dočkat, až se mi to splní, snad teda:)) Užívej!!:)
  Style by Eliza

  OdpovědětVymazat
 6. Zavidim ti a preju ti to zaroven, urcite ti bude skvely!:) kdyz bych nekdy nekam jela na erasmus, tak bych zrovna za anglii byla moc rada:)
  ClaudiasNewLife

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 8. Krásny outfit aj fotky! Teším sa na vaše videá a fotky outfitov! :-)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :