, ,

Trendsplant Collection ☀ Photoshoot in Lanzarote

25.12.14Je tu Boží hod a já mám pro vás připravené první fotografie z focení pro Trendsplant! To probíhalo nedávno na Lanzarote. Značka mi hned přirostla k srdci. A to hlavně díky své filozofii. Samozřejmě také roztomilé logo v podobě slona nelze odmítnout! Hlavně slon s chobotem nahoru přeci přináší štěstí! Tento znak jde ruku v ruce právě se zmiňovanou filozofií. Zkuste si všimnout, že na triku je napsáno "solid" a slogan Trendsplantu je "As solid as the ground we stand on". To je ono. Jejich kousky jsou pohodové, mladistvé a hlavně si zakládají na kvalitě a originalitě.
Já jsem si tento outfit moc oblíbila! Dokonce, pokud vyměním kraťásky za dlouhé kalhoty, tak ho budu nosit i v  Praze. Také to asi ani nejde poznat, ale ta čepice je jednoduše neskutečně měkká a pohodlná! Už jsem ji tu Čechách párkrát vzala ven na procházku! A ponožky? Ty zatím nosím v pohodlí domova. 
Fotografie pořídil profesionál profesionálů Lukáš Dvořák. Fotografie vznikly u lávových polí, která jsou pro Lanzarote a celkově Kanárské ostrovy typická. Nekonečná cesta se nám líbila, jako nekonečné množství dobrodružství, které všichni máme před sebou... 
☀ ☀ ☀
Christmas time is here and all relax and enjoy time with the closest people around. You might have some time so you could look at these pictures! I was in Lanzarote last week and I had there a few photoshoots for Trendsplant so these are the first pictures I am posting. I couldn't wait because I just love the whole brand, its logo and the whole philosophy integrated in it. The elephant brings luck don't forget it! The pieces are original with such a quality and you can really feel the young energy out of it. Outfit is perfect and I am planning to wear it also in Prague (with long pants of course) especially that beanie! We found this amazing place close the lava fields and the time was perfect as well because of the sun. The pictures are taken by Lukas Dvorak! Do you like it?
Beanie, Sweater, Socks: Trendsplant // Shorts: Forever21

You Might Also Like

11 comments

 1. super fotky a pěkná kombinace, sluší ti to!! ;)
  Style by Eliza

  OdpovědětVymazat
 2. Naty ty fotky jsou perfektní!!! Hotové Tumblr fotky!! viď? :) Jsou krásné!

  blog.jana-mei.cz
  www.instagram.com/randomm_beauty

  OdpovědětVymazat
 3. Úžasné fotky, vážně nádhera! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Neskutečné fotky! moooc povedené!

  OdpovědětVymazat
 5. Ta první fotka je nepřekonatelná! :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Moc moc děkuji za úžasné reakce! :)) není nic lepšího, co bych si mohla od váš přečíst :)

  OdpovědětVymazat
 7. krasna ciapka a v kombinacii s tvojimi vlasmi megaa :)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :