, , ,

Merry Christmas ☃ - Market Look

23.12.14

Už se to blíží - Vánoce jsou tady! Já věřím, že v sobě již máte pořádnou dávku Vánoční atmosféry a trávíte tento čas přesně dle vašich představ! Doufám také, že jste před svátky neměli nějak náročný shon a nejlépe tedy neměli žádný! Vánoce jsou přeci o pohodě, klidu a času tráveného s nejbližšími lidmi! 
My s rodinou jsme například předevčírem nazdobili stromeček, dnes budeme připravovat bramborový salát a co nejdříve bych měla také zabalit dárky. Hrozně moc ráda balím dárky! Nechávali jste jejich nákup na poslední chvíli nebo jste měli již dlouho připravené, co komu koupíte či vyrobíte? 
Co se také dozvídám, tak letos hodně moc lidí jelo do zahraničí na trhy. Já jsem kromě Vídně na žádném jiném letos nebyla, tak jsem si vychutnala atmosféru těch našich v Praze. Vždy si koupím trdelník a procházím se kolem stánků. Nejraději samozřejmě večer, protože za rozsvícených světel to je teprve to pravé ořechové. (Když už mluvím o oříškách, tak letos nemohu odolat praženým mandlím!) 
Můj "Merry Christmas" outfit je sladěný do barev Vánoc. Oblíbila jsem si hlavně volný svetr z Lindexu, který se krásně třpytí, takže je pro mě o Vánocích jasnou volbou. Celkově jsem tomuto trendu propadla! Pod svetr jsem si oblékla bílou mikinu, která logicky zahřeje více než obyčejné triko, a to je teď skutečně potřeba. Kabát v tomto looku je můj velice oblíbený, který nosím jen příležitostně. Mám ráda jeho atypický střih, barvu a zlaté zapínání. Právě svým střihem mi, s přimhouřenýma očima, tvarově připomíná i stromeček, tak jsem ho tedy vytáhla ze skříně ven na procházku po trzích. Vše jsem doplnila červenými kalhotami, které kontrastují s neutrálními barvami celého outfitu, a tak ho oživí. Mimo jiné také samozřejmě ladí s čepičkou, kterou musí doma o Vánocích jednoduše mít každý! Já mám třeba dvě! 
Vánoce mám moc ráda a nedám na ně dopustit, i když letos přišly tak rychle, že si teď neustále pouštím koledy, abych se naladila na sváteční vlnu. 
S láskou bych vám ještě jednou popřála, ať si krásně odpočinete a zažijete báječný čas s rodinou či přáteli bez jakéhokoliv spěchu! A také samozřejmě, ať dostanete dárky, které si přejete z celého srdce, i když víme, že o dárcích to není. 
Vaše The Nattiness 

Fotky fotila talentovaná Janča Benešová
Kabát: F&F // Svetr, řetízek: Lindex // Mikina: H&M // Kalhoty: Berskha // Boty: Janice shoes // hodinky: Daniel Wellington


You Might Also Like

6 comments

 1. Natálko, strašně moc Ti to sluší! Máš krásnej kabátek i boty :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ten kaát je krásný:) Šťastné a veselé!
  DaydreamerNatty

  OdpovědětVymazat
 3. Súhlasím s Natty, ten kabátik je krásny, rovnako ako i topánky :)x
  Veselé Vianoce!

  berenicaz.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji moc! Všem pohodové Vánoce ještě jednou! <3

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné video i fotky :) hezké Vánoce přeji!!!!

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :