, ,

Be Prepared For Rainy Days ☂ Look

12.12.14

Může přijít každý den. Někdo ho vidí rád, většina však ne. Mluvím samozřejmě o dešti (kdyby náhodou někdo tu záhadu nevyřešil). Nějak ten článek přeci uvést musím!  Mně osobně déšť nijak obzvlášť nevadí, když čas od času sprchne. Nejraději jdu pak do lesa nebo se jen tak kamkoliv projít. Mám ráda ten svěží vzduch. Když ale prší, tak jsem nejraději zalezlá uvnitř v teple a suchu, pod peřinou, s čajem v rukou a čtu si buď dobrou knihu nebo si pustím oblíbený seriál.
Většinou však ven do deště vyjít musíme, takže je tu otázka - co na sebe? Tento outfit mám pro vás jako inspiraci, že ne vždy musíte být v pochmurných dnech ve stejných tónech oblečené i vy. Černá je samozřejmě elegance, ale proč nezvolit veselejší barvy a rozzářit tak ulice města, ve kterém bydlíte? Když k tomu ještě přidáte úsměv, tak se možná rozzáří i počasí nebo se na vás usmějí i ostatní lidé venku. Je to zajímavé sledovat. Mnohdy se mi stane, že když se nevědomky na ulicí usmívám, tak jak myslíte, že lidé reagují? Místo oplacení úsměvu se na mě spíše koukají, jestli jsem v pořádku. To mi nevadí, je mi totiž krásně. "Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li na tváři úsměv". A když už jsme u těch citátů, tak nezapomeňte, že déšť je potřeba - bez něj by totiž nebyla duha.
Na co rozhodně nesmíme v deštivých dnech zapomenout je samozřejmě deštník. Já mám s rozkvetlým vzorem. Deštěm vždy pomyslně zalévám květy na svém mini deštníku z H&M. Je nádherně skladný, tak ho můžu mít vždy při sobě. K němu jsem doladila celý outfit. Vše do odstínů růžové a v podstatě barev, které mají různé keře. Kdo se barev bojí, tak by tyto světlé měl určitě zkusit. Nevypadá to přehnaně, řvavě a vše tón v tónu působí klidným a pozitivním dojmem. Pokud neradi nosíte deštník, tak doporučuji parku s kapucou s kožíškem! Na Zootu mají tu mou stejnou, akorát s modrým kožíškem, takže to je něco pro vás odvážnější! Nicméně není nic lepšího, než se do té kapuce schovat, ať je jakkoliv barevná! Výhodou je teplo a schování vlasů před zmoknutím. 
Ještě mám pro vás jednu informaci! Na Facebooku jste si mohli všimnout, že v sobotu odlítám na pár dní do Lanzarote s Dreamsea Surf Campem, abychom vám ukázali novou lokalitu a také nafotili kousky od Trendsplant, tak doufám, že se vám příspěvky budou líbit! Nevím, jak budu stíhat psát příspěvky, protože se tam budu muset učit i do školy, ale stoprocentně budu přidávat na Instagram a Facebook, tak budu ráda, když budeme v kontaktu tam! Určitě bude spusta fotek a i nějaké to video!
☂ ☂ ☂
What to wear when it's raining outside and you just need to go to work or school? I definitely recommend to choose bright colors! I know, nothing is better than black elegance but I still think when it's dark outside we should bring the positive mood in the streets and also our minds. Therefore don't be afraid to combine romantic pieces with trendy parka coat and cozy sweater. That's my typical fashion tip. There isn't better time to wear soft and cozy sweater! What I also love is my mini umbrella because I can have it with me all the time and to be hidden under the roses while raining is so nice! Well and to keep you in positive mood I would like to remind you "You are never fully dressed without a smile". 
Photo by: Jana Benešová

Sweater: Bershka / Top: Zara / Scarf, Umbrella: H&M / Shoes: Janice shoes / Bag: Camaieu
Parka: ONLY ze Zoot  (už mají jen s modrým kožíškem, troufnete si?)You Might Also Like

17 comments

 1. Si krásne nalíčená. Veľmi sa mi páči tvoj dáždnik, no a ten outfit! Ten je skvelý. Mám rada takéto svetlé farby. Bohužiaľ, aj keď neviem prečo, väčšinou nosím tie tmavé. Niekedy si prídem dosť nevýrazná, ale to sa tebe nemôže stať. Fotky sú tiež dokonalé. Tak ako stále :)). Inak, chcela by som vás pozvať na bohatú Vianočnú Giveaway, ktorá práve prebieha na mojom blogu. Môžete tam nájsť veľa zaujímavých vecí. :)
  Stronger2gether Giveaway

  OdpovědětVymazat
 2. Tyjo, to jsou naprosto úžasný fotky! Šikovná fotografka a moc příjemný outfit, zlepšuje náladu :)
  (btw, jen si oprav to zprchne -> sprchne :))

  OdpovědětVymazat
 3. Strašně ti to sluší! Fotky jsou úplně plné energie!! :))
  EJNETS

  OdpovědětVymazat
 4. Deštník je překrásný!

  staywithkaterina.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. To jsou krásné fotky, moc Ti to sluší Natálko!:))))

  OdpovědětVymazat
 6. Tak tyhle fotky mají neuvěřitelnou atmosféru! Naprostá paráda Natálko! Nádherné fotky, nádherný outfit, úsměv, nádherná Natálka :))

  OdpovědětVymazat
 7. Ty fotky jsou vazne nadherny! A destnik je skvely, ja destnik nikdy nenosim s sebou, protoze jsem lina ho tahat a pak nekde susit.. Ale tenhle je vazne super!:) www.claudiasnewlife.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Super outfit! Fotky jsou báječné. Ty nejkrásnější blondýnka jakou jsem kdy viděla! :) ♥

  OdpovědětVymazat
 9. Ten destnik je vazne super!Stejne jako zbytek outfitu:)

  Travel notes

  OdpovědětVymazat
 10. Krásné fotky, krásný outfit a krásně napsaný článek! :) ♥

  OdpovědětVymazat
 11. To jsou tak úžasně fotky :)) jsi moc krásná!

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji vám všem za krásné komentáře! Udělali jste mi moc velkou radost! :)) <3

  OdpovědětVymazat
 13. Strašně ti to sluší.. :D Ten deštník je božský :D

  OdpovědětVymazat
 14. Ahoj Natálko! Fotky jsou ohromující!! Nádhera, krásná osoba, osobnost, fotky!

  OdpovědětVymazat
 15. Páni, z těch fotek srší radost! Ostatně z tebe vždycky :) a ten deštník je super, kolik asi tak stál, prosím?

  fashion-lists.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Naty, nepřemýšlelas nad změnou barvy nebo kratšími vlasy? Samozřejmě jsi moc krásná, ale nějak mi nesedí ten Barbie forever look:D Zrovna třeba ta předposlední fotka, klidně bych řekla, že bys takových 20 čísel dolů snesla nebo nějakou tlumenější barvu? To ale vůbec nemyslím jako rýpání, fotky jsou krásné, úsměv ti sluší a je super vidět, že ne všichni se tváří jak umučení v tomhle počasí:)

  OdpovědětVymazat
 17. Strašně krásný fotky!! A nejdokonalejší deštík :)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :