,

What I Wore Look

11.11.14

Dělala jsem si pořádek ve fotkách a narazila jsem na tyto z minulého roku! I když jsou starší, tak jsem se rozhodla, že je s vámi budu sdílet. A to ze dvou důvodů. 
Za prvé, kvůli tomu, že s tímto trikem jsem se s těžkým srdcem loučila na nedávném Bloges Marketu. Chtěla jsem vám ho přesto poslat dál. Proto věřím, že ho nová majitelka bude nosit ráda! Nikdy nezapomenu, jak jsem kvůli němu běhala po celé Praze, aby měli mou velikost. Já vím, velmi důležitá informace, ale na některé bláznivé vzpomínky hold nezapomenete! 
Za druhé, hlavně kvůli tomu, že tento svetr a high-wasted legíny jsou pro mě stěžejními kousky i letošní podzim a dokonce je to mezi i mezi trendy. Chlupatý volný svetr je totiž jeden z nejpříjemnějších, který ve skříni mám a ještě k tomu v mé oblíbené barvě. Není nic lepšího, než se do něj vždy o chládném ránu zabalit. Legíny se zlatými zipy volím poměrně často. Hodí se totiž k většině mým svrškům, jen tak se neokoukají a opticky zlepšují postavu. Byly trefa do černého a celkově výhodnou koupí. Jednoduše bych k typickým must-have šatníku (bílé košili, denim skinny jeanům) přidala ještě tyto legíny. Omlouvám se, ale asi se jich ještě brzy nevzdám! 
Mimo jiné jsem na těchto fotkách s tmavšími vlasy, pokud jste si nevšimli. Některé z vás jste se mě totiž ptaly, jestli jsem někdy měla tmavší odstín, tak odpověď je ano a zde jsou fotky, jako důkaz! Máte také svůj oblíbený kousek, který nosíte často? 

 I wore this outfit last year and ... yes... I also wear it this season! Well, I know I shouldn't do that. Even thought, I'd like to ask you to forgive me because I just love these pieces! This red sweater is so comfy that you can even "feel it" from these pictures! There isn't anything better then to bundle up in the warm sweater in the cold fall mornings! And what about the high-wasted leggings? I need to confess I choose them very often however - who doesn't have piece like this in his closet, right? You Might Also Like

9 comments

 1. Nádherný fotky a ty vlasy byly pecka! Já mám tyhle chlupatý svetříky taky ze všeho nejraději :)

  OdpovědětVymazat
 2. tento odstín vlasů se mi vážně líbí:)

  OdpovědětVymazat
 3. Můžu se zeptat, odkud jsou ty legíny prosííím ? :))

  OdpovědětVymazat
 4. Dokonalé fotky :)

  www.carolinastonemason.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Jednoduše nádhera!! :D

  freshuptome.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. rozená modelína! .) máš fakt nádherné vlasy!!!!:)
  Style by Eliza

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :