, , , , ,

Blogerka roku 2014

7.11.14


Je to tu - děkovací příspěvek! Vezměme to po pořádku. Celá akce se konala v hotelu Boscolo, který je jeden z mých neoblíbenějších, protože moc obdivuji design interieru. Večerem nás všech 180 lidí, z toho 60 blogerek, s vtipem provázel Ondra Vodný z Evropy 2. O každé z výherkyň si vše do detailu zjistil, tak jeho poznámky a vtípky byly vždy na místě  - nouze o zábavu nebyla. Mezi vyhlašováním různých kategorií vystoupil nejdříve Pavel Calta, David Deyl a na závěr Ben Cristovao, ze kterého se stává postupně bloger! 
A kdo tedy získal ocenění? V kategorii video to byla Teri Blitzen, v Life Tereza in Oslo, cenu za nejlepší food blog Menu domu a za ten beauty Petra Lovely Hair. O fashion samozřejmě všichni víme! Luci s Nikol z A Cup of Style, nikdo jiný! Objev roku? To si nedokážete představit, jak jsem z toho výsledku nadšená! Díky vám jsem si na pódium pro skleněnou sošku šla totiž já! Už se moc těším na UGO šťávy a 500 balení bonbonů JoJo. Čtete správně - 500! Chci vám moc poděkovat a také Lucce z A Cup of Style, díky které jste se většina z vás o mě dozvěděli. Vážím si vaší podpory, že se ke mně i po prázdninách vracíte a sdílíte se mnou tolik dojmů! Všechny zprávy mě moc těší a slibuji, že se budu snažit stále více zdokonalovat a blog krok po kroku vylepšovat! Večer jsem si moc užila a potkala spoustu nových skvělých lidí.  Strávila jsem ho hlavně s Klárkou, Apple a nejmilejší Style With Me!
Co se týká dress code, tak jsme měli dorazit v trés-chic. Pro mě to znamená elegantní a zároveň stylové oblečení s ženskými sexy prvky. Líbí se vám, co jsem zvolila? 

I'm so pleased! Thanks to all of you I won the Newcomer of the Year in Blogger of the Year awards! I want to thank you with all my heart - you are really the most amazing readers and followers!


* foto z Blogerky roku

You Might Also Like

7 comments

 1. Gratuluji :-) Osobně bych nevolila černé punčocháče...

  OdpovědětVymazat
 2. Gratulujem! To je skvelé, rozhodne musíš mať radosť. Len tak ďalej. Tvoj blog ma baví :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 3. Moc gratuluju, opravdu jsem ti to přála! A Lucce s Niky také, jste prostě všechny nejlepší! :). A taky ti to slušelo, moc se mi líbí tvůj outfit :).

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to dokonale, nikdy by ma nenapadlo skombinovať červenú s čiernou a práve takto a nevypadá to vobec zle! :-) Gratulujem!
  Dijoun&Klaudi

  OdpovědětVymazat
 5. Moc ti to slušelo Natálko, stejně jako včera na Bloges Marketu😊

  OdpovědětVymazat
 6. Gratulujem ti! :) Veľmi ti to pristalo, si nádherná!!! :)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :