, ,

UNI look

2.10.14


Vím, že většina z vás, která je školou povinná, už v lavicích měsíc zasedá. Mně výuka začala teprve tento týden. Letos je to takové jiné. Vždy jsem chodila do papírnictví a s nadšením si kupovala různé sešítky, lípky a podobně. Po příletu jsem však trávila čas s rodinou a fakt, že v pondělí je škola byl jen další položkou do mého programu. Můj obor, který studuji mě baví a předměty máme zajímavé, takže jsem spíš byla zvědavá na profesory – to je základ všeho. Zatím můžu říct, že jsem spokojená. Také ráda vidím znovu takovou tu naší skupinku, kterou jsme si v ročníku vytvořili. Mnoho z vás se mě na Ask.fm ptalo, co si máte vzít do školy. Z toho důvodu vám sem dávám pár fotek z cesty ze školy, jako inspiraci. Samozřejmě, do školy hlavně pohodlně. To však neznamená být skutečně neupravená. Já chodím do školy často pěšky, takže se mi moc hodí již z USA vychozené Vans. Jemnou hedvábnou košili se zlatými knoflíky jsem sladila s kabelkou z ALDA. Boyfriend jeans mám z New Yorkeru, ke kterým jsem zvolila kontrastně výraznou šálu z H&M. Tato kombinace nikdy neurazí a snad tedy ani mé profesory. 

Co vy, jaké outfity volíte do školy?   

What do you usually wear to school?

You Might Also Like

10 comments

 1. Moc ti to sluší! Ta šála je absotluně boží!:) N.

  OdpovědětVymazat
 2. Natálko strašně ti to sluší! Jako vždycky!

  OdpovědětVymazat
 3. Pohodový outfit :)
  Natálko, chtěla bych ti poděkovat za krásný pohled, který mi od Tebe přišel z Californie :) Udělal mi opravdu radost!!! ♥♥♥

  OdpovědětVymazat
 4. Sluší ti to jako vždycky ta kabelka je vážně super :))

  Joooo a právě jsem odhlasovala, tak snad budeš náš Objev roku !!!! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Sekne ti to Natálka :)..šál a Vans sú top! ♥

  http://accessoriesforbeauty.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 6. si krásna ako vždy. :)
  tie slip-ony sú super :) a šál je tiež perfektný.

  OdpovědětVymazat
 7. Moc ti to sluší Natálko! Takhle si představuju studentku univerzity. Závidím, že jste začaly až tento týden, my už minulý. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Krásná Natálko, ostatně jako vždycky! <3

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :