,

Skate Girl Look

7.10.14


Z Californie už jsem nějaký ten pátek doma, ale to pro mě neznamená konec "cestování". Uvozovky z toho důvodu, že cesty z Prahy domů, které teď podnikám, už nejsou záležitostí osmi hodin, ale maximálně dvou. Ale co, cestováním to lze nazvat také! Obzvláště, když s sebou teď musím mít velký kufr, protože ještě dostěhovávám nějaké věci. Naštěstí mi společnost většinou dělá můj brácha, který mi vždy milerád se zavazadlem v metru pomůže. Tentokrát si domů vzal skateboard, takže volné ruce samozřejmě neměl, ale protože je to moc hodný sourozenec, tak nakonec on nesl kufr a já s nadšením jeho skateboard. A to je velká oběť! Za odměnu jsem bráchu ještě zaúkolovala, aby pro vás nafotil můj outfit spolu se skateboardem, protože se vše k sobě, shodou okolností, náramně hodilo! Sice brácha pod vousy prohodil, že už se mnou raději nikdy nepojede, ale cestou zpět mi opět sám od sebe pomoc nabídl. K tomu si ještě myslím, že tímto 101. příspěvkem možná začalo zaučování mého fotografa outfitů! 

Tento look je založený na jednoduché kombinaci černé barvy s bílou, kterou jsem obohatila vzory na triku a Converskách. Ty jsou z kolekce, kdy Converse spolupracovalo s Missoni. To znalci jistě poznali a nebo už jste to také mohli vědět z mého Instagramu. Pro pohodlí pří cestě jsou jasnou volbou high wasted legíny se zlatými zipy a oversized sako. Nedbalou eleganci doplnil tedy skate a jeho výrazná barva. Kontrastů není nikdy dost. Na pohodovou vyjížďku bych takhle klidně oblečená šla, ale pro mě začátečníka je přeci jen lepší prodřená kolena neriskovat. A na konci focení přesně metro odjelo, tomu se říká přesné načasování! 

Co vy, umíte jezdit? 


Blazer, Tee - Forever21, Leggins - New Yorker, Converse by Missoni

You Might Also Like

7 comments

 1. Super prostředí na focení, metro je hodně dobrý nápad! Jenom se divím, že tam nejsou lidi :D:))
  Style by Eliza.

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělý fotky. Já se od letoška učim na longboardu, ale zatim to není žádnej zázrak :D

  OdpovědětVymazat
 3. veľmi sa mi páčia tie conversy, to je proste naj obuv :D a ja jazdím, ale na longboarde :))

  OdpovědětVymazat
 4. Pár krát jsem to zkoušela a málem se na tom zabila. Už jsem dávno vzdala svou skaterskou kariéru bohužel, ale tobě to hrozně moc sluší:)

  OdpovědětVymazat
 5. Natálko, outfit se mi líbí a Tobě vyloženě sedne. Ale mám trochu problém s tím nazvat to "nedbalou elegancí". Nedbalé to je, ale elegantní v tom outfitu není ani jeden kousek. Jako módní blogerka by ses nad tím měla zamyslet. :)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :