, , ,

USA Roundtrip - Joshua Tree National Park, Williams

17.9.14


Ten čas hrozně letí. 3 měsíce v Huntington beach jsou za námi, prvního září jsme končily v práci a tím nám začal naše cestovní „éra“. Jak víte, tak jsme si zaletěly na pár dní do New Yorku a poté zase zpět do Huntington Beach na pár dní. Ve středu jsme však náš California domov opustili a vyrazili cestovat podél pobřeží. Tak tomu bude až do 23.9., kdy letíme ze San Francisca do Prahy. Při opouštění naší rodiny samozřejmě pár slz bylo (videa na youtube nebo tady), ale ten fakt, že je přede mnou poznávání dalších krás to těžké loučení ulehčovalo. Při našem cestování byla první zástavka Joshua Tree National Park.
Na místo jsme naším pronajatým autem jeli asi dvě hodiny. Po příjezdu jsme nemohli věřit svým očím. Jak takto krátká vzdálenost může znamenat nemalé změny na celé krajině. Nic jsem od toho parku nečekala. Jen stromy. Nakonec je tomu naopak a byla jsem u vytržení. Vše vypadalo, jako kulisy v Disneylandu! Zní to zvláštně, ale shodly jsme se na tom i s Lucí. Vše tu je nádherně uklizené, upravené a ten klid! Našla jsem si i místo v jedné skále, kde bylo malé okénko s nádherným výhledem na celý park. Ten jsme projížděli v autě a vždy zastavili, když se nám místo líbilo, a šli se tam projít a podívat. Bylo to moc působivé!
Z Californie jsme se večer autem dorazili do motelu ve městečku Williams. Tomu já říkám Amerika! Do posledního detailu tu vše zapadalo do mé představy o Americe. Včetně naší večeře – samozřejmě burgery v restauraci Route 66, kde venku hrála živá muzika a všude byly stylové doladěné postery ve stylu 50. let. Obsluha byla moc milá – možná až moc, dostala jsem od něj vizitku s popisem, kde všude ho mohu kontaktovat! Byl to samozřejmě kluk, který celý život žije v Arizoně, v tomto městečku, kde se všichni znají a jsou jako rodina. Hezké, ale na motelu nám nešla wifi, tak si ještě jeho kontaktování rozmyslím! Pokoj mi také zapadal do mého Arizona obrázku. Spala jsem nahoře na palandě a po celodenním chození po parku, několika hodinách cestování v autě a také vyčerpané z loučení jsme se moc na spánek těšily! Byl to nezapomenutelný den a ideální začátek našeho cestování!


A pro zasmání:

You Might Also Like

3 comments

  1. Tá fotka, na ktorej sedíš medzi tými skalami. WOW! :)

    OdpovědětVymazat
  2. Krása! Jsi strašně milá a máš příjemný hlas. Tvé videa, posty a fotky z USA mi budou strašně chybět, vždycky mi to večer zvedá náladu! Kéž bych se tam mohla jednou taky podívat :)

    OdpovědětVymazat
  3. Miluju tvoje videa! Je to zase něco jiného oproti Lucce. Jde vidět, že si s tím vždy hrozně vyhraješ a volíš dokonalou hudbu :) Těším se na další.

    OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :