, , ,

Beach Round Trip - Epic Waves Day

3.9.14


Po nezapomenutelných dnech v San Diegu, jsem tam sice mohla ještě jeden den zůstat, protože jsem měla volno v práci, ale jsem ráda, že jsem jela zpět do Huntington beach, protože jsme ráno při východu Slunce jeli sledovat největší vlny poslední doby a potom jsme jely s Annikou do Trestles, takže mám pro vás fotky a video další pohádkové pláže!

Je půl sedmé ráno, vychází Slunce a my spolu s několika desítkami lidí stojíme na the Wedge v Newport beach a s otevřenou pusou pozorujeme surfaře, jak se snaží zkrotit velké vlny. V posledních dnech totiž vlny dosahovaly skoro 10 metrů. My jsme je nazývali "epic" waves. Mně přijde, že mi jde o život i v mnohem menších vlnách, když mě voda sebere a já pod vodou udělám ne jen jeden kotoul, natož vysoké jako pět krát já. Smekám slaměný klobouk a to hlavně před boogie boardisty a soucítím s majiteli zlomených či ztracených surfů. Po nepřetržitém sledování hrdinů ve vodě nám z těch jejich výkonů vyhládlo, tak jsme si zašli na naše oblíbené Banzai Bowls. Den byl teprve na začátku, tak jsme se s Annikou rozhodly udělat takovou menší tour po surf plážích v oblasti San Onofre. O té už jsem vám říkala, ale na připomenutí vám přidávám také pár fotek i sem, kdy jsem tam byla s Melissou. Tentokrát jsme zašly i na Trestles, což je jeden ze surfařských plážových rájů tady. Já si připadala jako úplně v jiné zemi. Pláž je obklopena menšími skalkami s různými rostlinami, samozřejmě také palmami. Jsou tu i koleje, které dodají oblasti úplně jiný ráz, aniž by tu krásu narušovaly! Annika zkusila jít na boogie board a po tom, co se vrátila s utrženým poutkem a jen s jednou ploutví jsem usoudila, že s jednou nohou v obvazech to asi nebude nejlepší nápad. Odpoledne jsme měli ještě sraz s klukama (spolubydlícími) na Old man beach. Tam jsme strávili zbytek dne až do západu Slunce. Není to nádhera?

After those two days spent in San Diego there was a time for beach time again! This week there were so high waves that we called the "epic waves" and we really looked up to the surfers! Let's watch the video and you will see! After that we went to try the waves on ourselfs! Well I need to confess I didn't go to try it because the waves were really big for me! We also went to San Onofre beach again and we stayed there until the sunset. There is never enough sunsets!Spoj se se mnou i tady a prožívej to vše se mnou!

You Might Also Like

4 comments

 1. Krásné fotky! Užívejte!! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Vlny byly teda obrovský, ty lidi, co do nich šli taky obdivuju :) Naty z té vody máte suprový fotky, Tobě to prostě sluší všude
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Tie modro-fialove plavky nemas nahodou z NEW YORKERA? :)

  OdpovědětVymazat
 4. musí to být úžasný takhle cestovat! Amerika je prostě nejlepší :)
  krásné fotky! :)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :