, ,

San Diego Look

6.9.14


Chtěla bych vám dát trochu pauzu od New Yorku a přenést vás zpátky do California - do San Diega s fotkami mého outfitu! O dni stráveném v tomto úžasném městě si můžete přečíst zde. Na sobě jsem měla krajkované tílko a kraťásky z Forever 21. Podprsenka je z Brandy Malville. Také jsem cestovala s mou kamarádkou ortézou, tak se omlouvám, že to outfit ruší, ale byla součástí mého outfitu, tak jsem si ji nechala i na focení! Jinak samozřejmě na cestování nemůže chybět můj batůžek z Irene’s story, který se hodí k mým novým dřevěným brýlím z Woodies! 
Co vy na to?  

For all those who are following me on Instagram you all see pictures from New York! That's why I decided to prepare for you outfit post from California again! I'm also sorry for my "big black boot"! I needed to wear it so it was my part of outfit and so also it have to be in the pictures now! 
What do you think it's better - California or NYC?

You Might Also Like

5 comments

 1. Krásné fotky :) Sluší Ti to Naty, ale Tobě to sluší úplně vždycky! :)
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Ten batoh je krásny! :)

  Sim
  polarizedsoul.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Moc krásny a rozhodne pohodlný outfit na cestovanie. A to prostredie okolo teba na fotkách je nádherné :)

  OdpovědětVymazat
 4. To je poprvé, co vidím outfit post s ortézou, ale je to náhodou velice originální a tobě sluší všechno, takže to ani neruší celkový dojem. Ještě, jak se usmíváš, tak si toho nikdo skoro nevšimne :D:)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :