, , ,

New York Last Day - Fashion Week, Central Park and back to California

22.9.14


 
 
Poslední den v New Yorku jsem se konečně šla na přehlídku v rámci Fashion Weeku! Dny předtím to vždy časově nevyšlo, ale dnes už muselo! Ráno jsem si ještě skočila koupit černou kabelku a doplňky do Alda. Měli mít od 9, ale nakonec až od 10 hodin, tak jsem si ještě stylově zašla pro energii do Starbucks. Následovaly rychlonákupy a přesun metrem, protože přehlídka začínala v 11 hodin a cesta trvala kolem 40 minut. Vše jsem stihla a ještě jsem si stihla užít atmosféry prvního vstupu do krásně připravených prostor. Ukázala jsem svou pozvánku a ta mi otevřela dveře do jiného světa. Uvnitř bylo mnoho stánků firem, kteří se snažili upozornit na své produkty. Vždy vám dali něco zdarma a klasická bylo možnost se jakýmkoliv způsobem vyfotit. Já jsem ale nejdříve šla na přehlídku návrháře Lie Sangbonga??. Měl nejnádhernější runway, kterou jsem kdy viděla! Kolekci měl inspirovanou motýly a jejich ladnostní a lehkostí. V tom duchu se nesla celá show. Mezi modely bych si několik kousků našla a nosila je běžně, nepřeháněl to totiž s extravagancí. Poznala jsem se s jednou paní, vedle které jsem poté seděla celou přehlídku a povídaly jsme si. Nakonec jsem s ní mohla jít na další přehlídky a doprovodné akce, ale byly tu dvě „ale“. Není mi 21, tak by to bylo s party obtížné. Za druhé už jsem se těšila do Central parku. Vím, většina lidí by dalo přednost Fashion Weeku, ale já jsem prostě chtěla nejdříve poznat New York a věřím, že se na tuto módní akci podívám a ještě lépe připravená než jsem byla teď. Všechny lidi, které jsem tam poznala, ať už z firem, modelky nebo různé blogery byli moc milí a jsem s nimi v kontaktu.
Do parku jsem poté doslova běžela, abych tam ještě zastihla Lucku s rodinkou, kteří už tam nějakou dobu byli. Měli jsme sraz tematicky na mostě a já se ihned převlíkla ze své kožené sukně do oblečení více vhodného do letního dusna. Co se týká parku, tak mi připomínal hned několik filmů! Měl nesmírnou atmosféru a já si připadala jako když jsou to jen kulisy, jak to bylo vše sluníčkem ideálně osvícené, a lidé si užívali letního počasí. Překvapivě, když jsem vám fotila outfit, tak v tu chvíli zrovna chvilku pršelo. To nám dalo znamení, ať už se vydáme na cestu domů.
Tam jsme si co nejrychleji zabalily věci, připravily něco málo na blog a druhý den brzy ráno nás čekal let zpět do Los Angeles. S Luci jsme měly jiný let než ostatní, ale časově byl podobný, takže jsme se sešly s její rodinou az v LA. Let byl nádherný, východ Slunce mě fascinuje, ale tentokrát jsem většinu prospala a poté pro vás dělala video. V LA jsme si pronajali auto na celou dobu cestování a hned jsme s nimi jeli do Huntington Beach, kde jsme strávily posledních pár dni. O tom jsem vám psala zde. Cestování z New Yorku do Los Angeles a z něj do Huntington Beach je znát. Rozdíly jsou nejen v prostředí, ale i lidech, celkově atmosfeře a architektuře. A Huntington Beach je prostě můj California domov.
 

You Might Also Like

2 comments

  1. Ach, to je prekrásne. New York je mojím veľkým snom. Snáď raz! :) Teším sa na nové články, fotky a videá.

    OdpovědětVymazat
  2. Skvelé Natálka! :-) Dúfam, že tiež ešte niekedy natočíš video keď budeš v CZ! :-)
    Tento outfit sa mi veľmi páči, musím ti pochváliť topánočky, ktoré sú pekne výrazné! :-) A fotky sú samozrejme krásne tiež.
    Dijoun&Klaudi

    OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :