, ,

New York Girly Day Look

20.9.14V New Yorku je krásně, ale lidé tu nosí až moc černé na můj vkus. Je to elegantní barva, vlastně nejvíce ze všech a hodí se na každý kus oblečení, nikdy s ní nešlápnete vedle. Já jsem chtěla ale trochu oživení, tak jsem z kufru konečně vyndala tuto růžovou sukni z H&M! Účel byl kontrast barev a i stylu. S volným Irene's Story trikem a Missoni Converse má outfit s touto sukní hned jiný ráz než třeba tady. Brýle můžete zkusit najít v Aldu a náhrdelník opět v H&M. Lokalitu jsem vybrala záměrně.Opět kontrasty. Starší architektura, rozbitá silnice a k tomu nápis sugar factory souznící se sladkou barvou sukně. Máte rádi barevně výrazný prvek v outfitu?

Everybody wears black in New York! Well, I also love black because of its elegance spirit but I decided to bring more colours to the city life and prepared this outfit based on contrasts. Pinky pink skirt with comfy black t-shirt and Missoni Converse. You can also find contrasts in the lokation - old architecture, destroyed road and the sign "sugar factory". That's all in these pictures of my new outfit which hopefully inspired you. 

You Might Also Like

11 comments

 1. Vypadáš fantasticky Naty :) To oživení je skvělý, tak se mi to fakt líbí! Prostředí taky super
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. tebe pristane snáď naozaj všetko! :-)

  OdpovědětVymazat
 3. mam pocit, že nutně potřebuju ten tvůj náhrdelník <3 :D ale nemůžu ho na jejich stránkách najít, ten si kupovala v USA? :) B.

  OdpovědětVymazat
 4. Krásne fotky, na ktorých vyzeráš super. Ja by som sa asi neodvážila dať si takú farbu na seba, ale na iných sa mi to páči, keď je to pekne a vkusne zladené, čo ty si dokázala :D

  OdpovědětVymazat
 5. Heh, černá je moje barva! Určitě bych tam zapadla :D. Ale sluší ti to, občas mám taky náladu na nějakou výraznější barvu :). Nedávno jsem se pořídila baby pink kabát (whaaat? me?) a mám z něj velkou radost, když je zbytek outfitu černý, tak to nevypadá vůbec špatně :).

  OdpovědětVymazat
 6. Strasne me tvoje outfity bavi....libi se mi ta jednoduchost a nenucenost....

  OdpovědětVymazat
 7. Natalko moc ti to sluší

  OdpovědětVymazat
 8. Jsi největší kráska a outfit jsi vybrala úplně nejlíp, přesně tenhle styl mám ráda:))

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :