, , ,

New York - Brooklyn, Manhattan, Brooklyn Bridge

8.9.14


Již od prvního dne jsme začaly New York pořádně poznávat! Stačí jen naše procházka z domova po Brooklynu na metro a už je to vše jiné a vy jen pozorujete, jak se město probouzí. Na snídani jsme si zašly do malebné kavárny na vyhlášené cronuty, což je donut a croissant v jednom. Uvnitř je plněný vanilkovým krémem a byl naprosto vynikající! K tomu jsem si dala ještě koláček „šnek“ s nutellou a výborné Chai Latté. 
Po poklidné snídani už jsme šly do velkoměsta pořádně a v podstatě jsem měla celou dobu hlavu zvednutou do oblak a nemohla jsem věřit svým očím. Přestěhování z Californie do New Yorku je znát. Také jsem ozkoušela svou první makronku! Byla hezky křehká, ale asi jich budu muset ozkoušet více, abych tomu propadla jako ostatní. Cestou jsme také letmo nahlížely do obchodů a já si konečně koupila nové Converse. Od příjezdu do USA jsem nějaké hledala, ale až v NYC jsem našla ty pravé. Jsou z kolekce ve spolupráci s Missoni! Poté holky čekalo nafocení líčení v backstage. Já si popovídala s lidmi v okolí, navštívila pár hodně drahých butiků a kochala se okolím.  Další dobrodružství jsme zažívaly s naší čtenářkou Ivčou, která tu teď studuje angličtinu! Vzala nás na oběd do Chipotle Mexican Restaurant a moc krásně jsme si povídaly! Jako dezert byl samozřejmě Fozen Yoghurt v Yoghurtland! 
Naše kroky potom směřovaly k Brooklyn Bridge. Nemám slov. Když jsme tam v podvečer přišly, tak to byla nádhera. Jak ale sluníčko zapadalo a nebe začalo měnit barvy, tak výhled na New York byl každou sekundou krásnější  a my tam zůstaly jen stát a koukat a samozřejmě fotit a natáčet! Jednoduše jsme byly ohromené až skoro dojaté. Po odchodu z mostu jsme ho neopustily na dlouho, protože jsme si daly večeři v Shake Shack burgers. Restaurace se nachází přímo pod mostem. Měla jsem už lepší, ale posezení pod mostem s výhledem na noční osvícené mrakodrapy je k nezaplacení!
Jinak ve videu byla v první polovině jiná písnička, kterou mi youtube zakázal, tak pokud chcete vidět video s originální písničkou, tak si ho můžete stáhnout tady  !

You Might Also Like

5 comments

 1. Dokonalý fotky a super článek :) Hrozně rychle se zlepšuješ, Naty, jsi fakt úžasná, jak rychle jsi blog a všechno rozjela a dotahuješ k dokonalosti <3

  OdpovědětVymazat
 2. skvělý zlepšení ve vyjadřování se, jen tak dál :))

  OdpovědětVymazat
 3. Parádní fotky :) Červená rtěnka Ti strašně moc sluší!
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Moc jsem si to s váma užila holky, děkuju :)) jinak to video je super, hrozně se mi tam líbí ta písnička do toho :))

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :