, , ,

Memories Videos - Miss you already Huntington beach family and California

14.9.14


V tomto videu od 4:50 náš poslední den ! /Last day!

Může mi někdo prosím vysvětlit, jak je možné, že už to jsou tři měsíce, co jsme byly v Huntington beach? Já bych nikdy nevěřila, že to uteče takto rychle! Množství zážitků a všechna ta dobrodružství urychlila mé vnímání času. Užívala jsem si každý moment, každou sekundu a teď už jsem se měla loučit? Samozřejmě jsem tušila, že loučení nebude jednoduché, kdo by také chtěl odjet z Californie. V žádném případě mě nenapadlo, jak těžké a emotivní to bude, z důvodu naší „rodiny“, která nám tu vznikla. Celou dobu jsme vše podnikali společně, po večerech si dlouho povídali a sdíleli své pocity. Všichni jsme ve všem byli společně. Nikdo nebyl sám. V našem surfařském domě panovala vždy ta nejlepší, nejpohodovější a nejpřátelštější atmosféra. Naše pevné jádro tvořilo 9 lidí, ale v našem obývacím pokoji jsme měli často návštěvy, takže místy nás tam bylo až 25 lidí. Vždy, když jsem přišla domů, tak tam někdo byl – vždy s úsměvem na tváři a nějakou „story“ na srdci. 
Náš Work&Travel nebyl typickým, jakým si myslím, že obvykle bývá. Takové přátele nám bylo souzeno potkat. Kdybychom neměly tak velké štěstí a nepotkaly je, bylo by to samozřejmě úžasné, ale ne až takovým způsobem, jako s nimi! Díky nim, i přes malé překážky, které nám zaměstnavatelka připravovala, neměl náš pomalu čtvrt rok chybu. My tomu říkáme tak, že jsme „soo blessed“.
Také jsme již v průběhu pobytu cestovaly, poznávaly místa v Orange County i mimo něj a nebyly tak celou dobu jen na jednom místě. Žily jsme s místními, poznaly kulturu a se vším všudy jsme si zkusily, jaké to je být obyvatel surfařského města Huntington Beach. Neměnila bych. Vážím si toho, že jsem vůbec takto mohla vyjet. Je to mé nejlepší v životě.

Tato dvě videa jsou souhrnem mých zážitků z posledních dnů, které jsem v Huntington beach zažila. Jedno je před odletem do New Yorku a druhé je po příletu včetně loučení. V prvním videu jsou zachycené mé poslední zážitky z práce a také z projížďky na koni s Nicole. 
V druhém videu jsme přiletěly z New Yorku a začaly si plnými doušky užívat znovu život v Huntington beach. Mimo posledního plavání ve vlnách u Pieru, vychutnávání si místních jídel, šnorchlování v Diver’s Cove a projížďky na kole jsme si udělali všichni ten nejnádhernější den na 1000 steps pláži. Loučení opravdu speciálně po všech těchto posledních dnech lehké nebylo a to ještě, když nám dali dáreček v podobě fotoalba, kam nám každý napsal osobní vzkaz. 
Nedojalo by vás to?  Teď už začala naše oficiální cestovní část z našeho pobytu v USA a není nic hezčího než mít takto krásné vzpomínky!I just can't believe it's been three months already and I have to say bye to California, Huntington beach and the family we have created during our stay in there! I miss them all already and that's why I have prepared these videoes to remind us our great time we had the last days we spent in our surf city. Thank you! You Might Also Like

7 comments

 1. Krásná videa a fotky, až mě mrzí za vás, že odjíždíte. Ale čekají vás další dobrodružství ;-) užívej dál :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherný fotky, videa a prostě všechno. Vůbec se vám nedivím, že jste ten odjezd tak těžce prožívali, i mně je z toho smutno a to jsem to vše viděla jen přes počítač :D
  Dom by Dom

  OdpovědětVymazat
 3. Aj mne je ľúto, že to pre vás už končí, jedným krokom som bola za svojím snom s vami, pretože som sledovala stále vaše články a videá!
  Máte krásne zážitky, skúsenosti...všetko! :-)
  Dúfam, že sa tam ešte niekedy spolu vrátite a budete natáčať znova! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Mě ty vaše videa a články z Cali budou taak chybět !..

  Check my blog YOKO NGUYEN BLOG

  OdpovědětVymazat
 5. Muselo to byť úžasné a verím ti, že lúčenie muselo byť ťažké :( Ale zato si privezieš domov nádherné zážitky!

  OdpovědětVymazat
 6. Uteklo Vám to rychle, mě by se taky nechtělo odjíždět a loučit se :). Je skvělý, že jste si to tam s přáteli užívali! Fotky krásné, úplně se mi sbíhají sliny na ten frozen cheesecake :)
  VERU-LIFE

  OdpovědětVymazat
 7. Natálko,úplně je mi smutno s vámi..
  Ale užili jste si to jak nejvíce mohli,a vzpomínky u vás budou navždy.
  Plníte si sny:)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :