, , ,

Grand-Grand Canyon

21.9.14


 

 Všichni toto místo určitě znáte nebo jste o něm alespoň slyšeli. Já tedy prvně ve škole a poté v různých dokumentech.Neustále ta stejná fakta o hloubce, rozloze a místě. Ať to bylo jakkoliv, tak se všichni shodli a jeho krásu jen chválili. Věřila jsem jim, ale až teď nepochybuji vůbec. Osobní návštěva mě utvrdila v tom, že není podobných národních parků, jako tento. Grand Canyon mě uchválil, že jsem si na chvíli vždy sedla a pozorovala ten krásný výhled. Ale samozřejmě jsem všude chtěla fotky! Grand Canyon ve mně vzbouřil také nutkání neustále někde šplhat a to jak až na okraje skal, tak i mých možností. I přes to, že jsem na sobě měla jen žabky, jsem lezla snad všude. Stálo to za to! Nic kolem vás, vy stojíte a koukáte do dálky a jste tam vlastně jen vy a nikdo jiný - to je k nezaplacení. Já to mám tedy ráda, tento klid. I když to místy nebezpečné bylo, prý.

Po vyhlídkách jsme se pohybovali autobusem, který vždy někde zastaví a lidé vyskáčou a fotí jako zběsilí. Moc lidí jsme neměli, takže když jsme takto dojeli až na horní vyhlídku, tak jsme si vše mohli náležitě užívat. I když se zdá každá vyhlídka stejná, tak není. Je třeba se koukat – pořádně. Západ Slunce byl nepopsatelně krásný. Bohužel na fotkách a videích vše nevynikne, ale alespoň vám to takhle přiblížím a vy až se jednou do Grand Canyonu vydáte, tak budete možná něco málo už znát a vzpomenete si třeba na mé video. Hned mi dejte vědět! Na hotel jsme poté dojeli až pozdě večer, tak jsme rychle zaběhli do Subway a snažili se při večeři chytit wifi - u mě marně. Byl tam jen jeden počítač. Tak jsem alespoň připravovala nějaké věci a četla si o místě, který jsme měli v plánu navštívit další nezapomenutelný den!
 
 
 
 
 
 
 To malinké jsem já!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jen jeden krok vedle...
 
 
 
 
 
 
 

You Might Also Like

8 comments

 1. Je to nádhera!
  A jsi fakt blázen, takhle bych si tam v životě nesedla, to by byl můj konec :D

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherná fotky! Naty ty seš fakt drsná, já bych takhle na kraj nešla, mám strašně strach z výšek :D. Ani nevím, jestli bych tam vůbec mohla takhle všude chodit :D
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. Krásnej článek a fotky. Musíte mít fakt úžasný zážitky :) Jen malá rada: videa jsou pěkný, ale možná to natáčej pomaleji, je to strašně rychlý a takový trhaný. Myslím si, že by to bylo hezčí kdyby to bylo natáčený pomaleji, ale tak to je jen můj názor. Jinak fakt moc závidím, taky bych chtěla cestovat po Americe, užívejte co to jen jde :)

  OdpovědětVymazat
 4. Hrozně moc ti závidím ty tvý krásný blonďatý vlasy! A Grand Canyon taky samozřejmě :D

  OdpovědětVymazat
 5. Krása!
  A máš dokonalé vlasy:)
  Máš pěkný blog:)) Nechceš se vzájemně sledovat?

  vik-ladyla.blogspot.cz
  instagram
  facebook

  OdpovědětVymazat
 6. To je nádhera! Doufám, že jednou se tam taky podívám (a taky udělám fotky takhle na kraji!:D)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :