, ,

Bryce Canyon Look and invisible me

30.9.14


Věřím, že o našem dni v Bryce Canyon jste si přečetli v minulém článku a nebo se alespoň koukli na video. Dnes u tohoto místa ještě zůstaneme. Mám pro vás totiž pár fotek mého outfitu. Nebude žádným překvapením, že je opět do sportovnějšího stylu, i když mé oblíbené žabky jsem opět nemohla nechat v kufru. Nebojte, v batohu jsem vždy nosila tenisky, kdyby skutečně byly potřeba, ale tentokrát nebylo. Poslední dobou jsem si také oblíbila tyto tlumenější barvy. Barevné věci z průběhu léta jsem raději nechávala na dně kufru a vybírala si oblečení v tónech, které souzní s přírodou. To hlavně splňují mé dřevěné brýle z Woodies.cz a já je nosila kdykoliv jsem měla svůj hnědý batoh, ktrý shodou okolností odstínem ladí dokonale. Tmavě zelené triko je od Anniky z PINK a lesklé černé kraťasy se zlatými detaily z H&M. Někdy se mi na fotkách z větší dálky stane, že na první pohled ani nejsem vidět. Proto jsem na fotkách skákala,házela vlasy, klečela, seděla, ležela u stromu nebo na něm. Jednoduše fotek jsme s holkami udělaly opět požehnaně, tak snad jsem vám vybrala ty nejpovedenější a vám se budou líbit.

After article about Bryce Canyon there needs to be post about my outfit! So there it is. I just love the colors making me almost invisible in these pictures taken in this absolutely breathtaking nature. I hope you will like my pictures or at least how my nature inspired look helped me to blend into that place, literally.


You Might Also Like

4 comments

 1. Tá posledná fotka je super. :D

  OdpovědětVymazat
 2. Super barvy do toho prostředí :)) moc ti to sluší, dvojice batohu a brýlí je až nepopsatelně skvělá a ty vypadáš nějak starší než na jiných fotkách :)
  www.dombydom.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Natálko odkud máš ten batoh? :)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :